×
Mobilā versija
Brīdinājums +21.2°C
Alberts, Madis
Pirmdiena, 18. jūnijs, 2018
17. septembris, 2013
Drukāt

F.Dostojevska romāna “Noziegums un sods” iestudējums

Foto - publicititātesFoto - publicititātes

Dirty Deal Teatro 6. oktobrī pirmizrādi piedzīvos jauns F.Dostojevska romāna “Noziegums un sods” iestudējums, ko veidojuši režisori Toms Auniņš un Normunds Griestiņš.

Galvenais varonis Rodions Romanovičs Raskoļņikovs ir no mācībām atskaitīts students, ideologs un slepkava, kurš ar ideju palīdzību cenšas attaisnot slepkavību.
Radions Romanovičs Raskoļņikovs ir vīruss. Viņš inficē visu, ar ko saskaras – vai tā būtu reliģija, attiecības starp cilvēkiem vai viņš pats.
Romāna radīšanas laikā Fjodors Dostojevskis paredzēja drīzo Dieva gāšanu par labu cilvēku radītām ideoloģijām, kurām sekojot turpmāko gadu laikā dzima, mira un dzīvoja simtiem miljonu Zemes iedzīvotāju.
Izrādes centrā ir Raskoļņikova, Porfīrija un Svidrigailova savstarpējās attiecības, tādejādi ļaujot koncentrēties uz nozieguma filozofiju un teoriju. Uzmanība tiek pievērsta videi, kurā rodas reakcionāras idejas, un sekām, kādas ir jāizdzīvo galvenajam varonim, kurš ir metis izaicinājumu lielajai pasaules kārtībai un Dievam.
Izrādes „Noziegums un sods” aktieru sastāvu veido horeogrāfe Kristīne Vismane, aktrise Anete Saulīte, radošās apvienības  UMKA.LV dalībnieks Armands Berģis, režisors un aktieris Toms Auniņš, kā arī performances mākslinieks, mūziķis un blogeris Andrejs Zālītis.
Izrāde “Noziegums un sods” turpina abu režisoru izvēli radīt patiešām citu teātra pieredzi.
Nākamās izrādes 6. oktobrī plkst. 19:00 (PIRMIZRĀDE), 7. oktobrī plkst. 21:00 un 30. oktobrī plkst. 19:00
Biļešu cena: Ls 6 (skolēniem, studentiem, pensionāriem Ls 4); biļešu cena uz pirmizrādi – Ls 8 (skolēniem, studentiem, pensionāriem Ls 5)

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+