Mobilā versija
+19.9°C
Anna, Annija, Ance
Trešdiena, 26. jūlijs, 2017
15. oktobris, 2013
Drukāt

“Fabrikas restorānā” tiks atklāta Mārtiņa Vilkārša izstāde „12”

Publicitātes fotoPublicitātes foto

No 22. oktobra restorānā „Fabrikas restorāns” būs apskatāma Mārtiņa Vilkārša izstāde „12”. Izstādes kuratore ir Elīna Dzelme.

„12” – tā ir vizuāla saruna par laiktelpas piepildītību, pabeigtību un veselumu caur 12 sievietēm, 12 acu pāriem, kas veido katra savu atšķirīgu pasaules modeli, izvēlas savu ceļu, savu redzējumu. Sievietes acis – kā pasaules juteklisks atspulgs, saules, gaismas un gara vēstījums.

Mārtiņš Vilkārsis absolvējis Latvijas Mākslas akadēmijas Dizaingrafikas un scenogrāfijas nodaļu, par saviem lielākajiem skolotājiem uzskata Aleksandru Dembo, Andri Freibergu, Oļģertu Kroderu. Ar teātri saistīts kopš 2001. gada. Līdz šim ieguvis piecas „Spēlmaņu nakts” balvas kā labākais Latvijas scenogrāfs. Strādājis gandrīz visos Latvijas teātros, kā arī teātros Krievijā, Kazahstānā, Lietuvā un Igaunijā.

Mārtiņa Vilkārša izstādi „12” restorānā „Fabrikas restorāns” varēs apskatīt līdz februāra sākumam.

Pievienot komentāru

Dons: "Mans burziņu laiks ir beidzies"Latvijā populārākais dziedātājs Dons jeb Artūrs Šingirejs koncertē gana reti, lai ikviens viņa uznāciens kļūtu par notikumu. Šonedēļ viņš kāps uz Liepājas lielfestivāla "Summer Sound" galvenās skatuves, solot arī septembrī gaidāmā albuma dziesmas pirmatskaņojumu.
Draugiem Facebook Twitter Google+