Mobilā versija
+4.2°C
Gunta, Ginta, Gunda
Otrdiena, 28. marts, 2017
15. oktobris, 2013
Drukāt

“Fabrikas restorānā” tiks atklāta Mārtiņa Vilkārša izstāde „12”

Publicitātes fotoPublicitātes foto

No 22. oktobra restorānā „Fabrikas restorāns” būs apskatāma Mārtiņa Vilkārša izstāde „12”. Izstādes kuratore ir Elīna Dzelme.

„12” – tā ir vizuāla saruna par laiktelpas piepildītību, pabeigtību un veselumu caur 12 sievietēm, 12 acu pāriem, kas veido katra savu atšķirīgu pasaules modeli, izvēlas savu ceļu, savu redzējumu. Sievietes acis – kā pasaules juteklisks atspulgs, saules, gaismas un gara vēstījums.

Mārtiņš Vilkārsis absolvējis Latvijas Mākslas akadēmijas Dizaingrafikas un scenogrāfijas nodaļu, par saviem lielākajiem skolotājiem uzskata Aleksandru Dembo, Andri Freibergu, Oļģertu Kroderu. Ar teātri saistīts kopš 2001. gada. Līdz šim ieguvis piecas „Spēlmaņu nakts” balvas kā labākais Latvijas scenogrāfs. Strādājis gandrīz visos Latvijas teātros, kā arī teātros Krievijā, Kazahstānā, Lietuvā un Igaunijā.

Mārtiņa Vilkārša izstādi „12” restorānā „Fabrikas restorāns” varēs apskatīt līdz februāra sākumam.

Pievienot komentāru

Apbalvotas skaistākās pērnā gada grāmatasJau 24. reizi izvērtēts grāmatu vizuālais ietērps un sumināti laureāti, un šovakar Latvijas Nacionālās bibliotēkas Ziedoņa zālē pasniegtas grāmatu mākslas konkursa "Zelta ābele 2016" balvas.
Draugiem Facebook Twitter Google+