Mobilā versija
+4.3°C
Daina, Dainis, Dainida
Svētdiena, 23. oktobris, 2016
15. oktobris, 2013
Drukāt

“Fabrikas restorānā” tiks atklāta Mārtiņa Vilkārša izstāde „12”

Publicitātes fotoPublicitātes foto

No 22. oktobra restorānā „Fabrikas restorāns” būs apskatāma Mārtiņa Vilkārša izstāde „12”. Izstādes kuratore ir Elīna Dzelme.

„12” – tā ir vizuāla saruna par laiktelpas piepildītību, pabeigtību un veselumu caur 12 sievietēm, 12 acu pāriem, kas veido katra savu atšķirīgu pasaules modeli, izvēlas savu ceļu, savu redzējumu. Sievietes acis – kā pasaules juteklisks atspulgs, saules, gaismas un gara vēstījums.

Mārtiņš Vilkārsis absolvējis Latvijas Mākslas akadēmijas Dizaingrafikas un scenogrāfijas nodaļu, par saviem lielākajiem skolotājiem uzskata Aleksandru Dembo, Andri Freibergu, Oļģertu Kroderu. Ar teātri saistīts kopš 2001. gada. Līdz šim ieguvis piecas „Spēlmaņu nakts” balvas kā labākais Latvijas scenogrāfs. Strādājis gandrīz visos Latvijas teātros, kā arī teātros Krievijā, Kazahstānā, Lietuvā un Igaunijā.

Mārtiņa Vilkārša izstādi „12” restorānā „Fabrikas restorāns” varēs apskatīt līdz februāra sākumam.

Pievienot komentāru

Aleksandrs Vasiļjevs: Man ar rīdziniecēm ir bezkompromisa mīlestība (2)Slavenais modes vēsturnieks Aleksandrs Vasiļjevs sadarbībā ar arhitekti Nataļju Muzičkinu ver durvis Modes muzejam Rīgā, veido izrādi M. Čehova Rīgas krievu teātrī kopā ar režisori Allu Sigalovu un slavē latviešu sieviešu stila izjūtu.
Draugiem Facebook Twitter Google+