Ekonomika
Tehnoloģijas

“Facebook” būs jauns izskats0


“Facebook” uzņēmuma vadītājs Marks Zakerbergs.
“Facebook” uzņēmuma vadītājs Marks Zakerbergs.
Foto: SCANPIX/REUTERS/LETA

Sociālā tīkla “Facebook” vadītājs Marks Zakerbergs izziņojis vairākus būtiskus jaunumus, tostarp mainīšoties platformas izskats.

“Facebook” saskarne un lietotne kļūs pārskatāmāka, ātrāka un ērtāk pielāgosies dažādām ekrānu malu attiecībām. Kompānija pārstrādās “Grupu” sadaļu, kas turpmāk ļaus ērtāk un vienkāršāk atrast sev interesējošās grupas un tajās esošo saturu. “Facebook” arī ieteiks jaunas grupas, pamatojoties uz lietotāja iepriekš veiktajiem meklējumiem un interesēm.

Dažādās atbalsta un ar veselību saistītās grupās būs iespējams veikt ierakstus, citiem lietotājiem neredzot ieraksta veicēja vārdu, tādā veidā sperot soli lielāka privātuma virzienā. Kopumā Zakerbergs sacīja, ka uzlabotā platforma būšot daudz vairāk vērsta privātuma virzienā. “Es zinu, ka mums nav tā labākā reputācija, runājot par privātumu, taču esam apņēmušies par privātumu parūpēties pareizi.”

Saistītie raksti

Vēl citi jaunumi ietvers izmaiņas ar datorspēlēm un spēļu konsolēm saistītās grupās, kurās tagad būs iespējams ērtāk čatot, “Pirkšanas un pārdošanas” grupās varēs veidot tiešsaistes apskatus. Tāpat pārvērtības piedzīvos “Messenger” lietotne, kas kļūs glītāka un ātrāka, nelieli uzlabojumi gaidāmi arī “Facebook” piederošajā sociālajā tīklā “Instagram”.

Savukārt pavisam jauna būs “Facebook Dating” iepazīšanās funkcija. Lietotājiem būs iespēja paralēli savam ierastajam profilam izveidot arī iepazīšanās profilu, kas nebūs redzams draugiem. Katram būs iespēja izveidot sarakstu ar cilvēkiem, ar kuriem viņi labprāt satiktos. Ja interese sakritīs, tad platforma abus cilvēkus par to informēs. “Facebook” jaunās pārvērtības pie viedierīču lietotājiem jau nonākušas, bet galddatoros jaunā izskata un iespēju “Facebook” gaidāms pēc pāris mēnešiem.

LA.lv