×
Mobilā versija
Brīdinājums +15°C
Leontīne, Lonija, Ligija, Leokādija
Trešdiena, 23. maijs, 2018
20. novembris, 2013
Drukāt

“Facebook” fans apņēmies aci pret aci satikt savus 730 “draugus” (2)

Foto - LETA/AFPFoto - LETA/AFP

Sociālo tīklu fans nolēmis aci pret aci satikties ar 730 cilvēkiem no visas pasaules, kas ir viņa “draugi” vietnē “Facebook”.

38 gadus vecais Daniels Šovs savu mērķi plāno sasniegt gada laikā. Tas nozīmē, ka ik dienas viņam vajadzētu satikties ar vismaz diviem cilvēkiem no draugu saraksta.

Satikties ar 730 “draugiem” viņš apņēmās augustā, un līdz šim viņš sarīkojis 129 tikšanās.

Šova 36 gadus vecā sieva Emma pieteicās būt pirmais satiktais draugs. “Facebook” fans vēl ticies ar bijušajiem kolēģiem, klasesbiedriem un vēl daudziem citiem paziņām, ar kuriem sen nebija kontaktējies.

Šovs pat pasācis uz katru tikšanos atnest T-kreklu ar uzrakstu “”Facebook” draugs”.

Vīrietis dzīvo Stokā pie Trentas. Pagaidām viņš bijis pie saviem draugiem Mančestrā un Birmingemā. Taču nākotnē viņa ceļojumi kļūs dārgāki un tālāki, jo “Facebook” draugu sarakstā ir arī Austrālijā un Japānā dzīvojoši cilvēki.

Šovs uzsāka neparasto projektu tāpēc, ka brālēns reiz gribēja saderēt, ka viņš nemaz nav saticis visus savus sociālā tīkla “draugus”. “Man patīk braukāt apkārt, satikt senus draugus un pierādīt, ka viņam nebija taisnība,” sacīja Šovs.

Savukārt Šova sieva norādīja, ka ar “trako” projektu tiek vākti līdzekļi labdarībai. “Man tā šķiet pilnīgi traka ideja, un esmu pamanījusi, ka pēdējos mēnešos benzīnam tiek iztērēta lielāka naudas summa. Taču tas ir brīnišķīgi, ka Dens tik cītīgi vāc līdzekļus labdarībai,” teica Emma. “Gadu gaitā viņš vairākkārt iesaistījies labdarības projektos. Reiz viņš uz Ziemassvētkiem izaudzēja garu bārdu, kas izskatījās briesmīgi. Taču šis pārspēj visu iepriekšējo.”

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+