×
Mobilā versija
Brīdinājums +18.7°C
Līga
Sestdiena, 23. jūnijs, 2018
7. marts, 2018
Drukāt

“Facebook” izņem Orbāna padomnieka video, kurā brīdināts par imigrantu Vīnē atnestiem “mēsliem” (5)

Foto - AFP/LETAFoto - AFP/LETA

Ungārijas premjerministrs Viktors Orbāns

Ungārijas premjerministra Viktora Orbāna biroja vadītājs Jānošs Lāzārs vietnē “Facebook” izvietotā video paziņojis, ka imigrantu ierašanās Vīnē atnesusi nabadzību un mēslus, tomēr trešdien sociālais tīkls šo video no vietnes trešdien izņēmis.

Video redzams, kā Lāzārs iet pa Austrijas galvaspilsētas ielām, norādot, ka izmainītā pilsētas vide demonstrē “nabadzību, netīrumus, mēslus un neciešamus apstākļus pilsētā”, ko izraisījusi imigrācija.

“Facebook” informēja Lāzāru, ka viņa video tika izņemts, jo vietnes politika aizliedz saturu, kurā “uzbrukts cilvēkiem, balstoties uz to rasu, etnisko vai reliģisko identitāti”.

“Baltie austriešu kristieši ir devušies prom no šejienes, un migranti kontrolē šo rajonu,” sacīja Lāzārs, atrodoties nekonkretizētā Vīnes apkārtnē, kur bija redzams liels imigrantu īpatsvars.

Pēc tam viņš video parādīja citu rajonu Vīnē, kur gājēju celiņš bija acīmredzami tīrāks, tādā veidā norādot, ka teritorijas bez imigrantiem ir tīrākas.

ANO augstais komisārs cilvēktiesību jautājumos Zeids Raads al Huseins otrdien Orbānu nosauca par “rasistisku huligānu” un sacīja, ka Ungārijas premjerministrs un citi viņam līdzīgi domājošie savā politikā ir “atmetuši jebkādu kauna sajūtu”.

Ungārijā 8.aprīlī gaidāmas parlamenta vēlēšanas, un Orbāns imigrācijas jautājumu savā kampaņā padarījis par centrālo. Lāzārs ar savu video vēlējās brīdināt, kas notiks ar Ungāriju, ja uzvarēs opozīcija un “ielaidīs migrantus”.

Pievienot komentāru

Komentāri (5)

 1. Patiesība kož acīs Atbildēt

  Kāpēc gan tas viss būtu tagad jāpaslauka zem paklāja?

 2. viņam līdzīgi domājošie savā politikā ir “atmetuši jebkādu kauna sajūtu”.

  ===========
  ,
  Labi, ka ķēzītājiem un piemēslotājiem ar kauna sajūtu viss kārtībā.

 3. Visu Eiropu viņi pieķēzijuši. Parīzē jau kāju nav kur nolikt, francūži bēg projām. Lūk kā vajag iekarot pasauli bez kara.

 4. Ha ha …. viņi visur uzvedās kā savā dzimtenē .

 5. Visiem kuri iestājas par migrantiem iesaku izlasīt KORĀNU. Tādu reliģiju naida izpausmi nebiju vēl lasijis.

Draugiem Facebook Twitter Google+