Mobilā versija
+15.8°C
Milija, Maiga
Sestdiena, 24. jūnijs, 2017
30. janvāris, 2015
Drukāt

Fakti par miegu un sapņiem – kā tie rodas, kā tos ietekmēt un kāpēc tie atkārtojas?

1. Sapņošana palīdz mācībās

1no8
Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock
Foto – Shutterstock

Ikviens no mums sapņo, tomēr par šo pasauli zinām tik maz. Kā rodas sapņi? Vai tos iespējams interpretēt, saistot ar ikdienas dzīves norisēm un tā paredzot nākotnes notikumus? Atbildes uz šiem un citiem interesantiem jautājumiem par sapņiem sniedz portāla goodhousekeeping.com aptaujātie eksperti.

Ja gatavojies eksāmenam vai svarīgai prezentācijai, krietni vērtīgāka par ilgu sēdēšanu nomodā, cenšoties iegaumēt visus nepieciešamos faktus, būs laicīga došanās pie miera.

Kad sapņojam, mūsu smadzenes aktīvi apstrādā uztverto informāciju, kā rezultātā rodam problēmas risinājumu – un šai sakarā teiciens “Rīts gudrāks par vakaru” patiešām ir vietā, stāsta Hārvardas Universitātes pētnieki.

Lai gūtu maksimālu efektu, ko mūsu prātam sniedz sapņi, rūpējies, lai guļamistaba būtu tumša, vēsa un klusa – atceries, ka tajā nav vietas televizoram, planšetei un arī mobilajam tālrunim, uzsver eksperti.

  1. Sapņošana palīdz mācībās
  2. Miega laikā seksuālu baudu gūst gan vīrieši, gan sievietes
  3. Kāds ir izplatītākais sapnis?
  4. Cik sapņu naktī redzam?
  5. Interpretēt iespējams arī dīvainākos sapņus
  6. Ko nozīmē sapņa atkārtošanās?
  7. Sapņu kontrolēšana
  8. Vai sapni iespējams turpināt pēc pamošanās?

Pievienot komentāru

FOTO: 30 stilīga tēla idejas jaunām meitenēm ar slaidām kājām (2)Vasarā tik ļoti sevi gribas parādīt no skaistākās puses: iedegums, viegla
Ikviens dīdās, izņemot godasardzi. Zinātne aiz "grozāmgrābšļa" trakumaIkviens dīdās, varbūt izņemot vienīgi goda sardzi pie Brīvības pieminekļa. Lai tas būtu pieskarties saviem matiem, grauzt nagus, spēlēties ar apģērbu vai rokās griezt pildspalvas, tu, visticamāk, dīdies daudzas, daudzas reizes dienā.
Vasals Latgolā! Septītā “1836 enduro km” moto ekspedīcija iezīmē Latvijas austrumus. 2.dienaĀrā rasina īslaicīgs lietus, bet visādi citādi laiks braukšanai ar moci ir lielisks. Pēc brokastīm laižam pētīt Latvijas vecākās dzelzceļa stacijas noliktavas ēku, par ko vakar stāstīja "šmakovkas" Jānis.
Draugiem Facebook Twitter Google+