Sports
Futbols

Fane dāvina degvīnu, Urugvajā atceļ mācības, Kadirovs pie Salāha – Pasaules kausa raibumi0


Ramzans Kadirovs (pa kreisi) un Mohameds Salāhs.
Ramzans Kadirovs (pa kreisi) un Mohameds Salāhs.
foto: AFP/LETA

Pasaules kausa futbolā dalībnieces apgūst Krievijas āres un katra izlase izvēlējusies savu bāzes vietu, kurā tiek uzņemtas ar nacionālajām tradīcijām un priekšnesumiem.

Tā Eiropas čempioni portugāļi Krasnodarā cienāti ar sāli un maizi, bet komandas aizsargs Pepe dāvanā no kādas fanes saņēmis degvīna pudeli.

Pašreizējiem pasaules pasaules čempioniem vāciešiem pērn Konfederāciju kausā iepatikušies Soči, taču loģistikas dēļ šoreiz nolemts kā bāzes vietu izvēlēties Vatutinku kompleksu, kas atrodas norobežotā vietā meža ielokā 45 minūšu brauciena attālumā no “Lužņiku” stadiona un 30 minūšu – no lidostas. Treniņi notiks līdzās esošajos Maskavas “CSKA” kluba laukumos.

Sočus par labu esam atzinusi Brazīlijas izlase un spīdeklis Neimars, kurš pēc traumas sadziedēšanas atgriezies ar diviem vārtiem divās aizvadītajās pārbaudes spēlēs, jau sociālajos tīklos ievietojis bildi no pludmales.

Saistītie raksti

Ēģiptes izlase kā bāzes vietu izraudzījusies Čečenijas galvaspilsētu Grozniju un to apciemojis arī republikas prezidents Ramzans Kadirovs, priecīgi pozējot kopā ar ēģiptiešu spožāko zvaigzni Mohamedu Salāhu. Uzbrucējs Čempionu līgas finālspēlē maija beigās guva pleca savainojumu un vēl nav zināms, vai būs gatavs pirmajam mačam piektdien pret Urugvaju.

Tikmēr Urugvajā nolēmuši pārtraukt mācību stundas laikā, kad izlase spēlēs Pasaules kausā. Ņemot vērā, ka visi grupu turnīra mači urugvajiešiem ir darba dienās un vismaz sešu stundu laika starpību, skolēni var gavilēt. Tur šobrīd nav brīvlaika, jo mācību gads ilgst no marta līdz decembrim.

Atklāšanas spēle rīt 18.00 Maskavā – Krievija pret Saūda Arābiju.

LA.lv