×
Mobilā versija
Brīdinājums +12.3°C
Ludmila, Laimdots, Laimiņš
Piektdiena, 22. jūnijs, 2018
26. jūnijs, 2014
Drukāt

Fani atzīmē Maikla Džeksona nāves 5.gadadienu

Foto - Leta/AFPFoto - Leta/AFP

Popmūzikas leģendas Maikla Džeksona fani trešdien, dziedātāja nāves 5.gadadienā, nolika ziedus pie mūziķa atdusas vietas.

Kapsētā bija sanākuši aptuveni 100 fani, no kuriem vairāki bija saģērbušies līdzīgi savam elkam. “Mēs mīlam tevi, Maikl,” vēstīja viena fana turētais plakāts.

Džeksons nomira 2009. gada 25. jūnijā no spēcīgu medikamentu kokteiļa, ko viņam izrakstīja ārsts. Nāves brīdī Džeksons gatavojās “This Is It” koncertturnejai Londonā.

2011. gadā par Džeksona netīšu nonāvēšanu tika notiesāts ārsts Konrāds Marijs, kuram tika piespriests četru gadu cietumsods. Viņš tika atbrīvots oktobrī, kad bija izcietis divus gadus ieslodzījumā.

Intervijā televīzijas kanālam CNN Marijs atsauca atmiņā Džeksona dzīves pēdējās stundas. Viņš pauda nožēlu, taču uzstāja, ka neesot vainīgs. “Man ļoti žēl, ka Maikls ir miris,” viņš teica. “Maikls bija mans draugs. Es viņam biju kā tēvs.”

Marijs neesot zinājis, ka papildus viņa izrakstītajam propofolam Džeksons lietoja demerolu, ko viņam gadiem ilgi deva cits ārsts.

“Maikls Džeksons daudzus gadus dzīvoja sāpju pārpildītu dzīvi. Es nespēju nejust līdzjūtību pret šo cilvēku,” teica Marijs. “Es katru dienu sēroju par Maiklu.”

Pirms nāves Džeksons gatavojās globālai koncertturnejai “This Is It”, ko uzskatīja par glābiņu no bankrota. Nāves brīdī Džeksona parādi pārsniedza 500 miljonus ASV dolāru (367 miljonus eiro), taču turpmākajos piecos gados mūziķa mantojuma pārvaldītājiem izdevies nopelnīt vairāk nekā 700 miljonus dolāru (514 miljonus eiro).

Galvenie peļņas avoti ir filma, kurā izmantoti kadri no “This Is It” mēģinājumiem, cirka trupas “Cirque du Soleil” izrāde un divi pēcnāves albumi.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+