×
Mobilā versija
Brīdinājums +20.3°C
Hermīne, Estere
Pirmdiena, 16. jūlijs, 2018
5. jūnijs, 2017
Drukāt

Fantastika filma “Brīnumsieviete” tās radītājiem izmaksāja 120 miljonus

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Latvijas kinoteātros ir skatāma vērienīgā fantastikas filma “Brīnumsieviete” (“Wonder Woman”). Šis krāšņā kino stāstā pārvērstais leģendārais komikss ir Holivudas industrijas atgriešanās pie sievietēm supervaronēm kā centrālā tēla pēc 12 gadu ilgas pauzes.

Filma “Brīnumsieviete” vēsta par amazoņu princesi Diānu, kura ir audzināta un trenēta, lai kļūtu par neuzveicamu kareivi. Augusi noslēgtā salā, viņa līdz šim nav satikusi nevienu cilvēku. Viss mainās brīdī, kad jūras malā tiek izskalots amerikāņu pilots, kurš izstāsta Diānai par karu un šausmām, kas valda citur pasaulē. Amazoņu princese nolemj doties līdzi vīrietim, lai izbeigtu nežēlību un karus. Negaidītais dzīves pagrieziens Diānai ļauj apjaust savu patieso spēku un likteni.

Holivudas aizkulišu informācija liecina, ka fantastikas filmas “Brīnumsieviete” uzņemšana izmaksājusi aptuveni 120 miljonus ASV dolārus. Tas ir krietni vairāk nekā pēdējos gados ir atvēlēts vīriešu supervaroņu filmu radīšanai. Rezultātā ir tapis sava žanra cienīgs līderis, kurš kino profesionāļu vidū īpaši tiek izcelts par aizraujošiem specefektiem, veiksmīgu vēsturisko faktu un fantastikas elementu sinerģiju, kā arī iedvesmojošu vēstījumu.
Starp citu, “Brīnumsieviete” ir kļuvusi par šī brīža apspriestāko filmu sociālajos medijos. Daļa šo panākumu pienākas izraēliešu aktrisei un modelei Galai Gadotai, kura filmā atveido galveno lomu. Viņa jau tiek iekļauta neskaitāmos skaistāko un talantīgāko aktrišu topos.

Filmas “Brīnumsieviete” režiju ir uzņēmusies amerikāņu režisore Petija Dženkinsa. Viņa pasauli satricināja un savu slavas mirkli piedzīvoja 2003. gadā, kad kino skatītāju vērtējumam nodeva filmu “Monstrs” (“Monster”). Šajā emocionāli piesātinātajā kino stāstā par dzīves lauztu sieviešu attiecībām galvenās lomas atveidoja Šarlīze Terona un Kristine Riči.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+