Mobilā versija
+6.8°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Ceturtdiena, 27. oktobris, 2016
20. februāris, 2014
Drukāt

Kolins Farels baidījies no sievietēm


Foto - AFP/LETAFoto - AFP/LETA

Britu aktieris Kolins Farels, kurš jau astoņus gadus nelieto alkoholu, atklājis, ka sākotnēji attiecību veidošana ar sievietēm viņam, esot skaidrā prātā, bijusi ļoti biedējoša.

“Domāju, ka nebūšu spējīgs runāt. Gandrīz 15 gadus nebiju izdvesis ne vārda skaidrā,” apgalvoja aktieris. “Pēc divarpus gadiem, kopš vairs nedzēru, pirmo reizi mīlējos ar sievieti. Tas bija viens no manas dzīves biedējošākajiem mirkļiem. Bija pēcpusdiena. Istabas logi bija vaļā. Tas bija neparasti. Biju pieradies to darīt tumšās istabās, klubos, tualetēs…”

Pievienot komentāru

Patriotiskas jubilejas svinības ar "Sesto jūdzi"Atzīmējot piecpadsmit gadu jubileju, 28. oktobrī Ādažu kultūras centrā pie klausītājiem dodas visvairāk titulētā kantri grupa "Sestā jūdze" ar patriotisku noskaņu caurvītu Vislatvijas jubilejas koncerttūri "Man citas zemes nevajag".
"Šķiršanās formula" režisors: vēlējos izprast, kāpēc pēkšņi izjūk daudzas paraugģimenes (1)Tikko skatītāju uzmanībai un vērtējumam nodots jaunais TV3 seriāls "Šķiršanās formula", kura 11 sērijas kopš septembra beigām skatīsimies reizi nedēļā otrdienās.
Draugiem Facebook Twitter Google+