×
Mobilā versija
Brīdinājums +21.5°C
Emīls, Egita, Monvīds
Ceturtdiena, 21. jūnijs, 2018
24. marts, 2015
Drukāt

Franks Gordons: Fašisti Putina pilsētā (4)

Foto - AFP/LETAFoto - AFP/LETA

An anti-fascist activists demonstrates near the venue of the International Russian Conservative Forum in Saint-Petersburg on March 22, 2015. Representatives of about a dozen far-right groups from across Europe gathered in Russia for a pro-Kremlin conference as concern swirls over Moscow's alleged attempts to court extremists on the continent. About 150 members of Russian nationalist and right-wing European parties -- including Greece's Golden Dawn and Germany's National Democratic Party -- met in Russia's second city Saint Petersburg to berate the West for its stance on the Ukraine conflict and to promote "traditional values".

Aizvadītajā nedēļas nogalē, 22. martā, Pēterburgā (bij. Ļeningradā, kur dzimis un audzis Krievijas prezidents Putins) notika pasākums ar nosaukumu “Starptautiskais krievu konservatīvais forums”. To organizēja partija “Rodina” (“Dzimtene”), taču šo partiju vada A. Žuravļevs, kurš Krievijas Domē pārstāv Putina partiju (faktisko varas partiju) “Vienotā Krievija”.

Šajā saietā piedalījās, var teikt, Eiropas fašisma, antisemītisma un rasisma “zieds”: Grieķijas “Zelta saulriets”, kuras emblēma ir stilizēts kāškrusts, Vācijas NPD (nacionāldemokrātu partija), ko jau vairākkārt grasījās aizliegt tās neonacistiskā rakstura un ksenofobijas dēļ, Zviedrijas un Dānijas labējie ekstrēmisti, Austrijas labējie radikāļi no OFP partijas, Britānijas nacionālās partijas darbinieki un citi.

Šo saietu avīzē “Zavtra” cildina kāds Oļegs Letjuhins, uzsverot, ka foruma dalībnieki “atbalsta Vladimiru Putinu un pārmet Amerikai kara kūdīšanu”.

Atklājot šo forumu, partijas “Rodina” prezidija loceklis Fjodors Birjukovs teica, ka “īstās briesmas nāk no transnacionālajām kompānijām, kas laupa Eiropai tiesības uz nāciju, tiesības uz dzimteni, tiesības uz dzimumu”.

Latvijas lielie “antifašisti”, tādi kā Josifs Korens, klusē…

Pievienot komentāru

Komentāri (4)

 1. Bet kur mūsu antifašisti? Kur Ždanoka, Giļmans, Lindermans visi tie zurabi? Viņiem tak tur arī bija jāpiedalās!

  • Tur tak ziedus pie pieminekļiem nelika,tātad nekāda fašima atdzimšana nenotika.Un ko tad mūsu pretfašisma cīnītāji tur darītu?Gan jau mikrofonus ar neļautu ieslēgt un bungas rībināt- ne tik,nemaz nerunājot par slotām un spaiņiem ar ielu dezinficēšanu.Vispār jau iespējams,ka Ušakovs 16.martā Rīgā bija šos nolīdzis uz to mazgāšanu,bet pēterburdzieši paši savā pilsētā savas ielas mazgā paši,nemaz nevajag no Latvijas ievest mazgātājus.Bez tam visiem zināms,ka Latvijā tiek diskriminēti cittautieši-skat’-pat ielas liek mazgāt.

  • Koreniem, ždanokām un giļmaniem **. Viņiem ir laba atmiņa, viņi atceras, ko žīdiem nozīmēja fašisms.
   Ja latvieši paaudžu paaudzēs atcerētos, ko viņiem nozīmēja krievu okupācija un izsūtīšanas, Latvijā būtu cits gaiss.

   • katrā izdevīgā gadījumā atgādina,ka -redz-ne jau tikai latviešus padomju vara represēja un nogalināja,bet arī citas tautības(ebrejus,krievus),taču to viņi uzņem ar sapratni,atbalsta un ļaunu prātu uz sovjetiem netur,vienīgie ļaunie ir latvieši,kuri pēc valsts neatkarības atjaunošanas nelaiž viņus Latvijā pie varas, nedāvina pilsonību,bet vēl uzdrošinās vēlēties būt saimnieki paši savā zemē.Un kur tad vēl tā ziedu likšana pie Brīvības pieminekļa,tai pašā laikā izrādot nepatiku pret bungu rībināšanu un svītraino masku parādi ziedu likšanas laikā.

Draugiem Facebook Twitter Google+