×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.1°C
Ludmila, Laimdots, Laimiņš
Piektdiena, 22. jūnijs, 2018
18. maijs, 2015
Drukāt

Fāzels: Personīgi sekošu, lai Krievijas Hokeja federācija tiktu sodīta (16)

foto: EPA/LETAfoto: EPA/LETA

Krievijas hokeja izlases aiziešana no laukuma pirms pasaules čempionāta apbalvošanas ceremonijas beigām ir nepieņemama, tāpēc Starptautiskās Hokeja federācijas (IIHF) prezidents Renē Fāzels sola personīgi sekot līdzi, lai Krievijas Hokeja federācija (FHR) saņemtu sodu.

Kā zināms, par pasaules čempioni svētdien pirmo reizi kopš 2007.gada svētdien kļuva Kanāda, kas finālā ar 6:1 apspēlēja Krieviju, ko vada Oļegs Znaroks un Harijs Vītoliņš. Tomēr pēc spēles beigām un sudraba medaļu saņemšanas vairums Krievijas izlases hokejistu nolēma pamest ledu, lai gan Kanādai tikmēr vēl nebija pasniegts čempionu kauss un atskaņota šīs valsts himna.

“Vēlos teikt, ka tas ir nepieņemami. Tā ir necieņas izrādīšana pret pretinieku komandu,” aģentūra “R-Sport” citē Fāzelu. “Biju ļoti sarūgtināts un apbēdināts par šo notikumu. Tas ir pretrunā ar mūsu godīgas spēles noteikumiem, tā ir necieņa pret mūsu spēli un vienkārši nepieņemami.”

“Ļoti cienu Krieviju un krievu hokeju, tomēr man bija grūti noskatīties uz šādu uzvedību,” izteicies IIHF prezidents. “Rīt atgriezīšos birojā, mēs apspriedīsim šo situāciju un noteikti pieņemsim soda mērus. Pats personīgi sekošu līdzi, lai tie tiktu piemēroti.”

Kā ziņots, daži Krievijas hokejisti tomēr nolēma palikt uz ledus, ieskaitot komandas līderus Aleksandru Ovečkinu un Jevgēņiju Malkinu. Vēl pirms vairāku hokejistu došanās prom Ovečkins lūdza viņus to nedarīt, taču spēlētāji neieklausījās un atstāja laukumu. Tomēr vēl pirms Kanādas himnas atskaņošanas laukumu bija pametusi jau visa Krievijas izlase, tādējādi izrādot necieņu pretiniekiem.

Pirmdienas rītā Krievijas hokejisti atgriezās Maskavā, taču lidostā viņus nesagaidīja neviens līdzjutējs, vēsta aģentūra TASS. Tiesa, komanda esot ielidojusi slēgtā terminālī, kur ieeja iespējama vien ar caurlaidēm.

Kanāda par pasaules čempioni kļuva pirmoreiz kopš 2007.gada, pēc tam divus gadus pēc kārtas iegūstot sudrabu. Pēc 2009.gada tā vairs nebija spēlējusi planētas meistarsacīkšu finālā.

Pievienot komentāru

Komentāri (16)

 1. DISKVALIFICĒT BEZ ŽĒLASTĪBAS!!! KO VISPĀR KRIEVI CIENA????????????? TĀDU VĀRDU VIŅI NESAPROT!!! CIK PRECĪZS KOMENTĀRS KRIEVU VALODĀ, LABĀK NEVAR PATEIKT!!!! NOTEIKTI IZLASIET!!!

 2. Manuprat, vini būtu nākamgad jādiskvalificē vispār. Vismaz uz vienu PČ.

 3. … Urlam atnemt tiesibas sarikot nakamo meisteribu … un parcelt uz Kanadu … !!!

 4. Randy, BR-Deutschland & Latvia, EU Atbildēt

  «Нет в мире мельче, сволочнее и хамовитее особи, чем кацап. Рождённый в нацистской стране, вскормлённый пропагандой нацизма, этот ублюдок никогда не станет Человеком. У его страны нет друзей – либо холуи, либо враги. Его страна способна только угрожать, унижать, убивать, за сохранение этого статуса Рассеей рядовой кацап готов пожертвовать собственной жизнью, жизнями своих родителей и детей, качеством жизни собственного народа. Воистину: кацапы – звери. Лютые, кровожадные, но… смертные.» – А.Солженицын

  «Россия – самая паскудная, до блевоты мерзкая страна во всей мировой истории. Методом селекции там вывели чудовищных моральных уродов, у которых само понятие Добра и Зла вывернуто на изнанку. Всю свою историю эта нация барахтается в дерьме и при этом желает потопить в нем весь мир…» – И.А.Ильин (1882-1954)

 5. IT atkal vainīgi Atbildēt

  Laikam nabadziņi bija ieprogrammēti tikai uz “Победа”.

 6. Sds varētu būt ļoti vienkrārš. Nākamā pasaules čempionātā Krieviju nepielaist. Lai vŗās paši savā sulā

 7. citē Fāzelu, bildē liek Tretjaku… bet viņš pat nav pieminēts 🙁

 8. ko kerzovikiem padarīsi.

 9. Par to “jāpateicas” Putinam, kurš ar savu bandu Krievijā ir uzkurinājis tādu nacionālisma vilni, ka jāsāk jau baidīties par tām komandām, kam pietiks nekaunības pieveikt Krieviju arī nākošgad tieši Krievijā.

 10. Tas, ka Krievu hokejisti izrādīja necieņu Kanādai, pamatā ir Znaroka un izlases vadības “nopelns”, jo krievi vienmēr jauc sportu ar politiku.

 11. Hokeisti rokas ir paspieduši ar noņemtam ķīverēm, tā kā protokolā prasīts ir izpildīts. Komanda pameta laukumu tad, kad sāka spēlēt kānādas himna, tātad necieņa ir izrādīta pret Kanādas valsti. Domāju, ka komanda to darīt ir nākusi no augšas. Čekisti galīgi prātu ir izkūkojuši savā naidā. Tā ir atriebība par to, ka Kanada strikti uzstājas pret Krieviju Ukrainas notikumos.

 12. Nomainiet bildi, tas takš, ja nemaldos, Tihonovs.

 13. Kauns Harijam Vītoliņam, pē!

Draugiem Facebook Twitter Google+