Mobilā versija
-0.5°C
Alma, Annemarija
Sestdiena, 25. februāris, 2017
19. novembris, 2014
Drukāt

“Fazer” sāk būvēt jaunu saldētu produktu ražotni

Foto: LETAFoto: LETA

Maizes klaipi SIA "Fazer maiznīca" ceptuvē Ogrē.

Maizes un konditorejas izstrādājumu ražotājs “Fazer” Ogrē sācis būvēt jaunu saldētu produktu ražotni, kas saskaņā ar uzņēmuma plāniem darbību sāks nākamā gada rudenī, informē “Fazer” pārstāvji.

Vienlaikus “Fazer” paplašina esošo maiznīcu, kopumā uzņēmuma attīstībā investējot vairāk nekā piecus miljonus eiro un izveidojot aptuveni 40 jaunu darbavietu.

Jaunās ražotnes izveide un esošās maiznīcas paplašināšana Ogrē tiek veikta “Fazer Bakery Baltic” ražošanas konsolidācijas plāna ietvaros. Jauno ražotni būvē līdzās esošajai “Fazer Latvija” maiznīcai, un tā tiks pilnībā integrēta uzņēmuma kopējā infrastruktūrā. Ražotne specializēsies saldētu produktu ražošanā, un sākotnēji visa produkcija tiks eksportēta.

“Fazer Bakery Baltic” ražošanas konsolidāciju, paplašinot maiznīcas Ogrē un Kauņā, plānots pabeigt nākamā gada pavasarī, savukārt jaunā ražotne darbu sāks nākamā gada rudenī. Nākamā gada laikā uzņēmums Ogrē nodrošinās vairāk nekā 40 jaunu darbavietu.

“Šis ir simbolisks brīdis – mēs ieliekam pirmo pamatakmeni jauna biznesa virziena attīstībā un savas konkurētspējas nostiprināšanā Baltijas valstu tirgū. Taču mēs ceļam ne tikai mūsdienīgu ražotni, kas nodrošinās augstas kvalitātes produktu ražošanu un dos iespēju palielināt eksportu. Mūsu mērķis ir izveidot modernu un drošu darba vidi un nodrošināt labus darba apstākļus darbiniekiem,” uzsver “Fazer Bakery Baltic” rīkotājdirektors Mindaugs Snarskis.

“Fazer” ir starptautisks ģimenes uzņēmums, kas specializējas maizes, saldumu un cepumu ražošanā, kā arī ēdināšanas pakalpojumu sniegšanā. Uzņēmums strādā astoņās valstīs, un tā produkcija tiek eksportēta uz vairāk nekā 40 valstīm.

“Fazer Grupas” neto apgrozījums 2013. gadā sasniedza gandrīz 1,7 miljardus eiro, uzņēmumā strādā vairāk nekā 15 000 darbinieku. “Fazer” savā darbībā ievēro stingrus ētikas principus, kas balstās uz uzņēmuma vērtībām un ANO ilgtspējīgas uzņēmējdarbības nosacījumiem.

“Fazer Latvija” ir viens no maizes tirgus līderiem, kas strādā ar diviem zīmoliem – “Fazer” un “Druva”. Savukārt “Fazer” saldumi, no kuriem Latvijā populārākie ir šokolādes “Karl Fazer” un “Geisha”, tiek ražoti Somijā. 2013. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 18,41 miljoni eiro. Uzņēmumā strādā vairāk nekā 250 darbinieku, un tas ir lielākais darba devējs Ogrē.

Pievienot komentāru

Slimība pārvarēta, atveseļojamies. ES vērtē Latvijas ekonomiku (4)Latvija pēdējos gados pieredzējusi vāju ekonomikas izaugsmi, ekonomiskās nenoteiktības un ES fondu krituma dēļ, bet īstermiņa prognozes ir pozitīvākas, teikts Eiropas Komisijas vērtējumā par finansiālo, ekonomisko un sociālo situāciju dalībvalstīs.
Putnu gripas dēļ Vītiņu pagastā saimnieki bažījas par cāļiem (1)Visām vistām un zosīm jāiztur trīs mēnešu ieslodzījums
Cenas noteic turīgākie: Zemgalē un Latgalē zeme dārgāka (1)Lauksaimniecībā izmantojamai zemei cenas noteic turīgākie zemnieki
Pasaulē
Pieaug saražotā siera un biezpiena apjoms; mocarellai - uzvaras gājiensSaskaņā ar provizoriskajām aplēsēm, pērn Latvijā saražotas 41 500 tonnas siera un biezpiena, kas ir 7,5% pieaugums salīdzinājumā ar 38 600 tonnām
Draugiem Facebook Twitter Google+