×
Mobilā versija
+8°C
Līksma, Bārbala
Trešdiena, 25. aprīlis, 2018
12. februāris, 2014
Drukāt

FC “Jūrmala” diskvalificēta no Ziemas kausa

foto: futbolavirsliga.lvfoto: futbolavirsliga.lv

No futbola virslīgas pirmssezonas sagatavošanās turnīra ”Ziemas kauss 2014” diskvalificēta FC “Jūrmala”, vēsta organizatori.

Šāds lēmums pieņems par par vairākkārtēju turnīra nolikuma punktu neievērošanu.

Lēmums pieņemts pēc komandas pieļautajiem pārkāpumiem pirms pirmdienas spēles pret FB ”Gulbene”, kad pēc atkārtotiem organizatoru aicinājumiem netika iesniegta korekti aizpildīta spēlētāju papildpieteikumu veidlapa reglamenta punktu noteiktajā termiņā, turklāt par identisku pārkāpumu klubam jau esot brīdinātam arī pirms 20.janvāra Ziemas kausa spēles pret FK ”Jelgava”. Komandai papildus piespriests arī 142 eiro naudas sods.

Biedrības ”Latvijas Futbola Virslīga” izpilddirektora Emīls Latkovskis: ”Viens no priekšnosacījumiem Latvijas futbola attīstībai ir mūsu darba vides un kultūras sakārtošana. Tikai ar profesionālu attieksmi pret sevi un citiem mēs varam domāt par attīstību. Ja mums jau pirmssezonā ir precedenti, kad kādam ir problēmas ar kopējo noteikumu ievērošanu, tad šādu rīcību ir jāsoda. Šis lēmums ir daļēji simbolisks. Lai tas kalpo kā apliecinājums FC Jūrmala un citiem klubiem, ka ”Latvijas Futbola Virslīgas” vadība vienmēr būs par profesionālu darba vidi, kurā iesaistītie pilda dotos solījumus, ciena viens otru un attiecas profesionāli pret futbolu.”

Šis gan varētu būt tikai formālais diskvalifikācijas iemesls. Patiesais ir daudz sāpīgāks. FC “Jūrmala” mačs pret FB “Gulbene”, kā stāsta aculiecinieki, esot bijis ļoti aizdomīgs. Jūrmalnieki zaudēja ar 1:3, lai gan pēc puslaika bija vadībā ar 1:0. Otrajā spēles daļā FC “Jūrmala” esot burtiski apstājusies, liekot domāt, ka uz zaudējumu izdarīta likme totalizatorā. Komandas galvenais treneris Mihails Koņevs to neesot varējis izturēt un pametis soliņu, raksta sportacentrs.com.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+