Horoskopi un mistika
Horoskopi

Februāra horoskopi Aunam. Kādi jaunumi mīlestībā, kas gaidāms karjerā?0

Foto – Fotolia

Vispārējais horoskops

2018.gada februāra horoskops Aunam sola interesantus projektus un perspektīvu darbu. Sadarbība ar partneriem noritēs augstākajā līmenī, tāpēc lai jūs nebaida pagaidu grūtības. Finanšu problēmas Aunam februārī nav gaidāmas, tāpēc var sev atļauties pirkumus un izklaides. Pat tad, ja februārī būs konflikti, tie visi mierīgi atrisināsies. Aunam nevajag baidīties no konkurences, jo jums palīdzēs draugi.

Februāra horoskops sievietei Aunam sola daudz vilšanas saistībā ar mīlestību. Ja jūs pati nolēmāt šķirties no mīļotā, tad neko nenožēlojiet. Lai gan – ja jūtas vēl nav izdzisušas, pacentieties februārī sakārtot attiecības. Aunam šogad nevajag pieņemt steidzamus lēmumus, neprasot padomu tuviniekiem. Turklāt jums ir daudz izredžu pakāpties pa karjeras kāpnēm.

Februāra horoskops vīrietim Aunam iesaka būt uzstājīgākam un izlēmīgākam personīgajā dzīvē. Starp citu, ja arī darba sfērā jūs parādīsiet ambīcijas, panākumi nebūs ilgi jāgaida. Februārī Aunam vajag mazāk šaubīties un nebūt tik pieticīgam, ja runa ir par mīlestību. It īpaši, ja sieviete jums sen un ļoti patīk.

Karjeras horoskops

2018.gada karjeras horoskops Aunam sola jaunus lietišķos kontaktus un nestabilu finansiālo stāvokli. Kas attiecas uz naudu – jo neatlaidīgāks un saprātīgāks būsiet, jo vairāk naudas būs jūsu maciņā. Februārī Aunam būs jārīkojas kā īstam diplomātam, lai piesaistītu savā pusē pienācīgus kompanjonus. 2018.gadā jābūt ārkārtīgi uzmanīgam un atbildīgam darbā, lai veidot ievērības cienīgu karjeru.

Sieviete Auns februārī būs neprātīgi izšķērdīga. Jūs nolemsiet iztērēt visu naudu uzreiz, ko nopietni nožēlosiet. Starp citu, labāk aizdodiet naudu draugiem, tā tai ir iespēja saglabāties. Horoskops februārim Aunam iesaka būt uzmanīgam saziņā ar skaudīgiem un nenovīdīgiem kolēģiem. Jūs patiešām var “gāzt” no iesēdētās vietas, tāpēc karjeru veidot februārī neizdosies.

Vīrietis Auns šogad labi izpalīdzēs ar naudu tuviniekiem. Tikai neesiet pārāk nesavtīgs un dāsns. Finanses februārī var jums noderēt, lai sāktu savu biznesu. Mēneša vidū Aunam atdos senu parādu, bet lietišķie partneri piedāvās abpusēji izdevīgu sadarbību. Kopumā būs daudz iemeslu, lai priecātos.

Šķir nākamo lapu un uzzini par mīlestības lietām februārī!

Mīlestības horoskops

Saistītie raksti

Saskaņā ar mīlestības horoskopu Auniem šajā mēnesī veiksies. Labklājība gaida gan tos, kuri jau sen ir laulībā, gan tos, kas meklē vai gaida problemātiskas situācijas atrisināšanos.

Esiet blakus tuvajam cilvēkam, jo viņa dzīvē noteikti būs vajadzīga jūsu dalība.

Novērst februāra otrajā pusē iespējamos konfliktus palīdzēs godīgums un tiešums, bet jāizvairās no spītības un vēlmes sāpināt otro pusīti.

LA.lv