Horoskopi un mistika
Horoskopi

Februāra horoskopi Skorpionam. Kas gaida visās dzīves jomās?0

Foto – Fotolia

2018.gada februāra horoskops Skorpionam sola ne mazums mājas raižu un problēmu, kas saistītas ar tuviniekiem. Jo piekāpīgāki un maigāki jūs būsiet, jo labāk veiksies visās dzīves sfērās. Februārī uzmācīgi nejaucieties svešās lietās, lai neiekļūtu nepatīkamā situācijā. Esiet ieturēts un nelaidiet darbā savu nesavaldīgo temperamentu. Mājās Skorpions šogad sāks remontu un iegādāsies daudz vērtīgu lietu. Tālu braucienu februārī labāk neplānot.

Nāksies risināt ne tikai personīgas dabas jautājumus, bet arī tos, kas skar draugus. Februārī Skorpions var iegādāties automašīnu vai pārdot nekustamo īpašumu. Horoskops februārim iesaka Skorpionam vairāk uzmanības veltīt mīļotajam cilvēkam un rūpēties par vecākajiem ģimenes locekļiem. Neskopojieties ar glāstiem un gādību, viss atmaksāsies trīskārtīgi.

Februāra horoskops iesaka Skorpionam, kam ir ģimene, ne tik dedzīgi tiekties pēc līderības. Laulātais un draugi diez vai sapratīs jūsu impulsivitāti jebkura iemesla dēļ, tāpēc esiet delikātāks un gudrāks. Pret bērnu audzināšanu Skorpions februārī izturēsies īpaši nopietni. Jūs 2018.gadā aktīvi interesēsieties par visu, kas saistīts ar bērniem – sportu, hobijiem, draugiem un mācībām.

Mīlestības horoskops
Skorpioniem februāris kļūs par mēnesi saziņai ar tuviniekiem. Pat tad, ja personīgajā dzīvē ne viss ir gludi, neieslēdzieties četrās sienās. Noslēgtība nenāks par labu. Atverieties pasaulei, pieņemiet pasauli, kāda tā ir, un drīzumā Fortūna būs pret jums visnotaļ labvēlīga. Negaidiet 14.februāri vai citu iemeslu, lai būtu laimīgi, un laime neliks uz sevi gaidīt.

Karjeras un finanšu horoskops
Februārī Skorpionam gaidāms būtisks naudas pieplūdums. 2018.gada februāra horoskops iesaka Skorpionam daļu finanšu atlikt mācībām, bet pārējo naudu – nebaltai dienai. Attiecības ar priekšnieku būs saspīlētas, taču vēlāk šefs uzticēs Skorpionam atbildīgu uzdevumu, kas palīdzēs pavirzīties pa karjeras kāpnēm. Tērēt naudu februārī var, bet tikai ar prātu un apdomu.

Saistītie raksti

Sievietēm Skorpioniem februārī nepieciešams sastādīt skaidru budžetu, kā arī kontrolēt visus ienākumus un izdevumus. Karjeras horoskops februārim neiesaka ņemt kredītu, it īpaši, ja priekšā ir neskaidra finanšu situācija. Veidojiet perspektīvus sakarus, nostipriniet savas pozīcijas sabiedrībā un tad jau februārī varēsiet izveidot karjeru savā profesijā. Iespējami neparedzēti naudas tēriņi, kas saistīti ar bērniem un tuviniekiem.

Vīriešiem Skorpioniem šogad nepieciešams vairāk ieklausīties pieredzējušos darbiniekos, nevis vispirms virzīt savu iniciatīvu. Karjera strauji kāps te uz augšu, te uz leju. Nauda Skorpionam februārī parādīsies, pateicoties sena parāda atdošanai.

LA.lv
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Turpinās lielo iespēju laiks! Horoskopi 15.jūlijam
3 dienas
LK
Linda Krāģe
Horoskopi un mistika
Neļauj citiem cilvēkiem tev likt justies nevērtīgam! Horoskopi no 15. līdz 21. jūlijam
3 dienas
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Veiksmei netīk, ja to izmanto egoistiski! Horoskopi 14.jūlijam
4 dienas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

SL
Sintija Lukša
Ekonomika
“Ir jānotur esošais darbaspēks Latvijā.” Vai algu celšana un stundu uzskaite līdzēs? 2
6 stundas
SK
Skaties.lv
Latvijā
VIDEO. Slavenākā Rīgas grausta īpašniekiem sods sasniedzis jau 43 000 eiro
5 stundas
LA
LA.LV
Sports
FOTO: Drāma pendelēs – “Riga” izstājas no UEFA Čempionu līgas
5 stundas
IK
Ilze Kuzmina
Latvijā
Skolotājiem tomēr būs lielākas algas 2
14 stundas
LA
LA.LV
Ekonomika
LA.LV jūnijā kļuvis par 3. populārāko ziņu portālu latviešu valodā
15 stundas