Horoskopi un mistika
Horoskopi

Februāra horoskops Dvīņiem. Ja radīsies grūtības, vērsies pie draugiem!0

Foto – Fotolia

Vispārējais horoskops

Horoskops 2018.gada februārim iesaka Dvīņiem visās sarežģītajās situācijās vērsties pie draugiem. Jūsu dzīvē būs daudz iespēju, lai gūtu panākumus un sasniegtu vēlamo. Dvīņiem februārī vēlams biežāk skatīties uz abām pusēm, nevis sev zem kājām. Tikai tā jūs šogad varēsiet satikt mīlestību un atrast uzticamus partnerus biznesā. Dvīņu finansiālais stāvoklis būs stabils, tāpēc droši dodaties iepirkumu tūrē un ceļojumos.

Horoskops februārim sievietēm Dvīņiem sola neaizmirstamas iepazīšanās, komunikabilitāti un jaunus problēmu risināšanas veidus. Lai gan iespējamas nelielas saķeršanās ar kolēģiem un konflikti ar tuviniekiem. Ja Dvīņi februārī ne par soli neatkāpsies no iecerētā plāna, tad šāgada beigās būs patiesi uzvarētāji it visā, kam būs ķērušies klāt.

Februāra horoskops Dvīņiem vīriešiem sola grūtu mēnesi gan psiholoģiskajā, gan finansiālajā plānā. Tiesa, reputācija jums ir ideāla, tāpēc personīgajā biznesā un darba lietās februārī gaidāmi panākumi. Vīriešiem Dvīņiem iespējamas problēmas ar mīļoto, kas prasīs vairāk, nekā jūs spējat dot.

Karjeras horoskops

Karjeras horoskops 2018.gada februārim Dvīņiem prognozē daudz iespēju, lai nopelnītu lielu naudu un atrastu perspektīvu darbu. Ja jūs radošas idejas neturēsiet pie sevis, bet dalīsieties tajās ar priekšniecību, tad februārī izveidosiet teicamu karjeru. Dvīņi var nonākt baumu un intrigu virpulī, kas notiks darba kolektīvā. Finanses cenšaties krāt un ekonomēt, lai vasarā īstenotu senu sapni un dotos ceļot.

Sieviete Dvīņi februārī tiks iesaistīta dīvainā avantūrā, kas saistīta ne tikai ar viņas, bet arī ar svešu naudu. Par karjeru nevar būt ne runas, lai gan darba piedāvājumu būs ne mazums. Dvīņi šogad var sevi meistarīgi parādīt jaunā, interesantā sfērā, kā arī saņemt negaidītu naudu no tāla radinieka.

Karjeras horoskops vīriešiem Dvīņiem sola teicamu finansiālo stāvokli un profesionālu izaugsmi. Galvenais – neslinkot un nestrīdēties ar priekšniecību, lai pats sev neieliktu sprunguļus riteņos. Februārī Dvīņiem vajadzētu atrast piepelnīšanās iespēju, lai ģimenē nerastos materiālas dabas konflikti.

Mīlestības horoskops

Dvīņi februārī var nonākt visnotaļ sarežģītas izvēles priekšā – līdz pat nepieciešamībai upurēt principus vai kaut ko zaudēt.

Saistītie raksti

Divreiz padomājiet, vai tas ir to vērts. Pastāvīgās attiecībās nepieļaujiet atsalšanu pret partneri, taču necīnieties par vietu cita sirdī ar prasībām vai aizvainojumiem.

Atrodot vietu romantikai un laiku pārsteigumiem, jūs atdzīvināsiet jūtas un pamodināsiet jums tuvajā cilvēkā patīkamas atmiņas.

LA.lv
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Šodien var kā smieties, tā raudāt! Horoskopi 17. septembrim
3 dienas
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Pieskaņojies dabas ritmam! Veiksmes kalendārs no 16. līdz 22. septembrim
3 dienas
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Diena piemērota atpūtai, bet jāsaka nē – konfliktiem! Horoskopi 16. septembrim
4 dienas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

SK
Skaties.lv
Latvijā
VIDEO. Sociālās mājas būvniekus Bolderājā pārsteidz uzietā padomju armijas munīcijas noliktava
4 stundas
LE
LETA
Latvijā
IeM kategoriski noraida “Tele2” pārmetumus par it kā negodprātīgu rīcību iepirkuma procedūrā
6 stundas
LE
LETA
Sports
Svarcēlājs Griškovs par aizliegto vielu lietošanu saņem četru gadu diskvalifikāciju
7 stundas
SK
Skaties.lv
Latvijā
VIDEO. Naktī Purvciema iedzīvotājs sēž uz vakts un pieķer riepu dūrēju 1
4 stundas
MZ
Māris Zanders
Latvijā
Māris Zanders: Koalīcijā runāšana caur puķēm tāpat neko nedod
8 stundas