Horoskopi un mistika
Horoskopi

Februāra horoskops Jaunavai. Mīlestība, karjera, nauda0

Foto – Fotolia

Horoskops 2018.gada februārim Jaunavai sola daudz darbu, ko būs nepieciešams paveikt iesaistot visus spēkus. Tikai neķerieties pie visa uzreiz, citādi neko nepaspēsiet un pieļausiet kļūdas. Plānveidība un pārdomātība – lūk, kas palīdzēs Jaunavai gūt panākumus februārī. Protams, bez pārdzīvojumiem un fiziskas slodzes neiztikt, taču jums tam visam būs pietiekami spēka. Vēl jo vairāk – vienmēr blakus būs draugi.

Februāra horoskops sievietēm Jaunavām sola nelielas nedienas darbā un personīgajā dzīvē. Taču – ja jūs pievērsīsiet uzmanību sīkumiem, dzīve jūs iepriecinās ar pārsteigumiem. Jaunavām nevajag izgudrot sev problēmas tukšā vietā, tad ar nerviem šogad viss būs kārtībā. Februārī viss nokārtosies bez jūsu dalības, tāpēc vairāk atpūtieties un meditējiet.

Februāra horoskops vīriešiem Jaunavām iesaka visus spēkus veltīt pamatdarbam. Ja jums ir interesantas idejas firmas virzīšanai pasaules tirgū, pastāstiet par to priekšniekam un kolēģiem. Viņi jūsu ierosmes noteikti atbalstīs! Februārī vīrietim Jaunavai iespējama romantiska iepazīšanās ar “sievieti sapni”. Galvenais – nepalaidiet garām iespēju turpināt patīkamās attiecības.

Mīlestības horoskops
Nesteidziniet notikumus – pašlaik viss iet savu gaitu, un februāris daudz ko saliks pa savām vietām. Jūsu labākās īpašības spēj apburt daudzus, taču sākumā vajag pārliecināties par jūsu un jūsu iecerētā saderību mīlestības ziņā. Līdztekus mīlas lietām neatstājiet novārtā savu pašizaugsmi, citādi varat pārmērīgi ieslīgt sapņos par neiespējamos, bet dzīve februārī nestāvēs uz vietas.

Lietišķais horoskops
2018.gada februāra karjeras horoskops Jaunavai prognozē daudz darba. Lai gūtu panākumus un izveidotu karjeru, jums vajadzēs ne mazums spēka un pacietības. Toties rezultātā Jaunava jutīs morālu gandarījumu par to, ka februārī visu paspējusi paveikt. Konkurences cīņa šogad būs sīva, taču rezultātā uzvara būs praktiskās un gudrās Jaunavas rokās. Februāra beigās jūs saņemsiet prēmiju un varēsiet paņemt pāris brīvu dienu atpūtai.

Saistītie raksti

Sieviete Jaunava tik apņēmīgi ies uz mērķi, ka pat pieredzējuši kolēģi jūs apskaudīs. Februārī jums piedāvās jaunu, prestižu amatu, tāpēc atteikties pat nedomājiet. Ar priekšnieku Jaunavai vajag uzturēt siltas attiecības. Ģimenē var notikt konflikts naudas dēļ, tāpēc aizdomājieties par papildu peļņas iespējām.

Vīrietis Jaunava februārī ieņems augstu firmas vadītāja amatu. Sākumā jums šis amats patiks, bet pēc tam jūs sapratīsiet, kādu atbildības nastu esat uzņēmies. Karjeras horoskops februārim vīrietim Jaunavai neiesaka uzņemties darbu, kas nenesīs ne prieku, ne naudu. Un vēl – vairāk laika veltiet saviem tuvākajiem cilvēkiem.

LA.lv