Horoskopi un mistika
Horoskopi

Februāra horoskops Lauvai. Kāds mēnesis tevi gaida?0

Foto – Fotolia

2018.gada februāra horoskops Lauvam sola daudz kā pozitīva un labvēlīgu enerģiju, kas nāks ne tikai no cilvēkiem, bet arī no apkārtējās vides. Izbaudiet ziemīgo laiku, ieelpojiet svaigu gaisu un priecājieties par to, kas jums ir.

Lauva februārī gribēs radīt kaut ko jaunu gan profesionālajā, gan mīlestības sfērā. Starp citu, radīšanai jums 2018.gadā ir viss – spēki, iespējas un nauda. Tikai neesiet pārāk ambiciozi.

Februāra horoskops sievietei Lauvai prognozē pastāvīgas nedienas un problēmas attiecībās ar vīriešiem. Arī biznesa un sadarbības jautājumos notiks kataklizmas un aizķeršanās. Lauva pastāvīgi piekasīsies mīļotajam cilvēkam, kas izraisīs briesmīgu situāciju ģimenē. Ja 2018.gadā jūs neizmainīsiet savu uzvedības taktiku mīlestības jomā, tad paliksiet vientulībā.

Februāra horoskops vīrietim Lauvam prognozē brīnišķīgu mēnesi, kad jūs būsiet ne tikai pārliecināti par saviem spēkiem, bet sniegsiet arī citiem cilvēkiem mundruma lādiņu. Mīlestībā, naudas un darba ziņā viss veidosies labvēlīgi. Lai gan februārī nav izslēgts, ka Lauvam būs daudzkārtēji intīmi sakari un flirts ar kolēģi. Esiet apdomīgāki, ja lieta attiecas uz jūtām.

Mīlestības horoskops

Saskaņā ar mīlestības astroloģisko prognozi februārī Lauvām noderēs miers un pārliecība par sevi. Mēneša gaitā iespējamas situācijas, kad jums nāksies nodemonstrēt sevi visā daiļumā tā cilvēka priekšā, kas jums nav vienaldzīgs. Bet tas nozīmē, ka labāk iepriekš gatavoties situācijām, kad būs jāuzstājas publikas priekšā, iespējams, kaut ko uzlabot savā ārējā tēlā. Tā kā jūs mākat būt neatvairāms, pat neizmantojot zvaigžņu palīdzību, uzvara nav aiz kalniem.

Karjeras un naudas horoskops

Karjeras horoskops 2018.gada februārim Lauvam iesaka līdz galam paveikt to, kas var kļūt par nastu nākotnē. Darba plānā lai viss rit tā, kā rit – nesteidziniet notikumus. Ja Lauvam ir daudz oriģinālu un drosmīgu ideju, tad februārī tās var bez šaubām sākt īstenot dzīvē.

Lai sasniegtu panākumus karjerā, šogad jums būs nepieciešama prakticisma un veselīgu ambīciju deva. Februārī Lauva būs pārliecināts par sevi un jutīs tuvu cilvēku atbalstu. Lai februārī iegūtu nepieciešamo naudas apmēru, jums jānoslēdz izdevīgi kontrakti un jākļūst uzstājīgākam.

Saistītie raksti

Sievietei Lauvai jāieklausās padomos, ko dod kolēģi un draugi. Iespējams, ka vairākas ieceres februārī labvēlīgi ietekmēs jūsu karjeru. Šogad vajag izvairīties no naudas avantūrām un riska, citādi jūs paliksiet ar tukšu maku un daudzām finanšu problēmām.

Karjeras horoskops februārim vīrietim Lauvam iesaka būt ekonomiskākam – tad naudas būs tik daudz, ka pietiks pat ceļojumam apkārt pasaulei ar visu ģimeni. Kolektīvā Lauvam vajag uzvesties laipnāk un piekāpīgāk. Februārī jūs varat izveidot galvu reibinošu karjeru, ja iepriekš visu izskaitļosiet un atradīsiet cienīgus kompanjonus.

LA.lv