Horoskopi un mistika
Horoskopi

Februāra horoskops Vēzim. Kas gaidāms privātajā dzīvē, kas – karjerā?0

Foto – Fotolia

Vispārējais horoskops

2018.gada februāra horoskops Vēzim prognozē uzticamus draugus un jaunu darbības sfēru. Nevienu lietu un problēmas nedrīkst atlikt uz vēlāku laiku. Ja situācija prasa pārskatīšanu, tad februārī Vēzim ar to jānodarbojas. Grūtos brīžos vērsieties pēc padoma pie tuviem cilvēkiem, kā arī mazāk krītiet panikā. Gaidāmas iepazīšanās gan personīgajā, lietišķajā plānā.

Horoskops februārim sievietei Vēzim sola daudz raižu saistībā ar tuviniekiem un draugiem. Protams, jūs priecājaties, ka problēmas neskar personīgi jūs, taču Vēzim nāksies darīt to, ka tam negribas. Darbā atmosfēra būs saspīlēta, un jūs pastiprināti kontrolēs priekšnieks un kolēģi. Iespējams, ka jūs cenšas pārcelt citā amatā.

Horoskops februārim vīrietim Vēzim prognozē daudz sarežģījumu darba jomā. Jūs pārāk ņemat pie sirds visu, kas attiecas pat uz nepazīstamiem cilvēkiem. Ģimenē no Vēža februārī prasīs saistību izpildi un finansiālu peļņu.

Galvenais, lai jūs nesaietu ragos ar radiniekiem un nelaistu darbā agresiju. 2018.gadā Vēzim būs jānodarbojas ar mantojuma jautājumiem.

Mīlestības horoskops
Atslēga uz jūsu iemīļotā vai iemīļotās sirdi izrādīsies prasmē ieinteresēt par sevi. Nedaudz šarma, neparasta aizraušanās, atklāts smaids – tas viss iedegs jūtu dzirksti cilvēkā, uz kuru jūs raidīsiet Amora bultas. Tomēr likt cerības uz jauno romānu pagaidām ir pāragri. Savukārt laulībā jūsu tēla negaidītā maiņa var ne tik patīkami pārsteigt partneri, kā jums šķiet, tāpēc labāk izmaiņas uz labo pusi labāk veikt pakāpeniski.

Karjeras horoskops
Karjeras horoskops 2018.gada februārim Vēzim iesaka būt uzmanīgākam, ieguldot naudu kādā uzņēmumā. Ja jūs februārī esat nolēmis veikt kādu pirkumu, rūpīgi aprēķiniet savu budžetu un pakonsultējaties ar tuviniekiem. Jebkuras pārmaiņas darbā Vēzim vajadzētu izmantot savās interesēs, lai veidotu karjeru. 2018.gadā jums palīdzēs ietekmīgi cilvēki, taču par saviem talantiem un pieredzi nevajadzētu aizmirst.

Saistītie raksti

Sieviete Vēzis februārī vēlēsies ieviest radošuma dzirksti pamatdarbā. Pa karjeras kāpnēm pakāpties diez vai izdosies, taču jūs ne mazākajā mērā neapbēdinās mierīgā un stabilā atmosfēra kolektīvā. Šogad Vēzis var droši aizņemties naudu, jūs varēsiet viegli visu atdot. Piesardzīgāk attiecieties pret šaubīgiem komerciāla rakstura piedāvājumiem.

Vīrietis Vēzis februārī būs pasakaini bagāts. Naudas būs tik daudz, ka jūs nolemsiet to ieguldīt izdevīgā projektā vai nolikt bankā ar procentiem. Karjeras horoskops Vēzim prognozē karjeras kāpumu, kas notiks, pateicoties tuvam draugam uzņēmējam.

LA.lv
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
3 horoskopa zīmju pārstāvji ar ļoti “smagu” enerģētiku: viņi var izpostīt pat sev tuvo cilvēku dzīves
3 dienas
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Rūpējies par attiecībām ar līdzcilvēkiem! Horoskopi 16.jūlijam
4 dienas
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Pieskaņojies dabas ritmam! Veiksmes kalendārs no 15. līdz 21. jūlijam
4 dienas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

LA
LA.LV
Ekonomika
Apstiprināts lielākais ES fondu projekts – Latvijas dzelzceļa elektrifikācija
41 minūtes
LA
LA.LV
Ekonomika
FOTO: Latvijā palaists pirmais 5G internets LMT tīklā un iedarbināts pirmais 5G rūteris
1 stunda
OZ
Olafs Zvejnieks
Ekonomika
“Piecelties! Ekonomiskā tiesa nāk!”
22 minūtes
LE
LETA
Latvijā
IKVD min, kur varētu būt notikuši pārkāpumi LU rektora vēlēšanās
3 stundas
VS
Viesturs Sprūde
Pasaulē
“Apollo 11”. ASV atceras Mēness uzvaru
1 stunda