×
Mobilā versija
Brīdinājums +26°C
Vineta, Oļegs
Piektdiena, 17. augusts, 2018
29. novembris, 2016
Drukāt

Februārī “Arēnā Rīga” ar jaunu programmu viesosies vācu grupa “Gregorian”

Publicitātes fotoPublicitātes foto

23.februārī Rīgā atkal viesosies Latvijā jau labi pazīstamā un iecienītā vācu grupa «GREGORIAN» ar jaunu programmu «Masters of Chant: The Final Chapter (Part II)».

Grupas dibinātājs, producents un aranžētājs ir Franks Petersons (Frank Peterson). Līdz «GREGORIAN» viņš strādāja ar «ENIGMA» un Sāru Braitmenu (Sarah Brightman). Vairāk nekā 10 gadus atpakaļ viņš iecerēja jaunu projektu – «GREGORIAN». Solistu meklēšanu viņš uzsāka Lielbritānijas baznīcu vīru koros, bet par sieviešu solo grupā kļuva Sāras Braitmenas māsa Amēlija Braitmena (Amelia Brightman). Vēlāk grupai pievienojās vēl viena ievērojama soliste Eva Mali (Eva Mali). Tagad Eva Mali vairs neuzstājas ar «GREGORIAN», taču viņas vietā grupā kopā ar Amēliju Braitmenu solo partijas izpilda jauns ļoti interesants rumāņu izcelsmes solists ar unikālu balsi Narcis (Narcis Iustin Ianau).

Franka Petersona ideja apvienot gregoriāņu kori un mūsdienīgos estrādes un rok-hītus bija visai droša un neparasta, taču pilnībā attaisnojās. Pirmie divi «GREGORIAN» albūmi (1999/2000. un 2001. gada) tika pardoti vairāk nekā miljons eksemplāros katrs un kļuva par “zelta” daudzās valstīs. Turpmākie albūmi bija vēl veiksmīgāki, grupa aktīvi koncertē, ar katru koncerttūri pilnveidojot un bagātinot ar jauniem efektiem savu krāšņo šovu. Grupā ir pat savs «māgs», kas izdomā un īsteno uz skatuves katru reizi jaunus visai iespaidīgus vizuālos efektus.

«GREGORIAN» ved līdzi visu tehnisko aprīkojumu, lāzeru šovu, pirotehniskos un citus efektus. Šoreiz mēs varēsim baudīt vēl daudz vērienīgāku un krāšņāku priekšnesumu, nekā iepriekšējos koncertos.Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+