×
Mobilā versija
+5.8°C
Mirta, Ziedīte
Piektdiena, 20. aprīlis, 2018
6. jūnijs, 2015
Drukāt

Februārī Jēkabpilī vecāku smagi piekautais zīdainis nodots aizbildnībā (5)

Foto-ShutterstockFoto-Shutterstock

Ilustratīvs foto

Februāra beigās Jēkabpilī vecāku smagi piekautais zīdainis, kuram tobrīd bija vien divi mēneši, nodots aizbildnībā, aģentūra LETA noskaidroja Pļaviņu novada bāriņtiesā.

Pateicoties mediķu sniegtajai palīdzībai, smagi cietušā bērna veselības stāvoklis ir jūtami uzlabojies, un patlaban nopietnu problēmu ar veselību viņam neesot.

Bērnam smagas traumas nodarījušie vecāki kopš 27.februāra atrodas apcietinājumā.

Saistībā ar zīdaiņa piekaušanu sāktajā kriminālprocesā, kas klasificēts pēc Krimināllikuma 174.panta 2.daļas – par cietsirdību un vardarbību pret mazgadīgo -, turpinās izmeklēšana.

Par šādu noziedzīgo nodarījumu vainīgajām personām paredzēts sods ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz pieciem gadiem vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu un ar probācijas uzraudzību uz laiku līdz trim gadiem.

Jau ziņots, ka 25.februārī ap plkst.17 Jēkabpils reģionālajā slimnīcā tika nogādāts kāds divus mēnešus vecs zīdainis, kam mediķi konstatēja smagas traumas. Aizdomās par miesas bojājumu nodarīšanu bērnam tika aizturēti viņa vecāki – 1990.gadā dzimusī bērna māte un 1985.gadā dzimušais tēvs. Vīrietis agrāk bijis četras reizes tiesāts.

Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas Ķirurģiskajā klīnikā, kurp bērns tika nogādāts uz ārstēšanos, mediķi viņam konstatēja gan roku un kāju dažādas traumas, gan arī smagu galvas traumu.

25.februārī ap plkst.15 Jēkabpils policijas iecirkņa darbinieki pēc Jēkabpils bāriņtiesas lūguma veica kādas ģimenes apsekošanu. Tās gaitā tika nolemts bērnu kopā ar vecākiem nogādāt Jēkabpils reģionālajā slimnīcā, kur Uzņemšanas nodaļā tika konstatēts, ka bērnam ir nodarīti smagi miesas bojājumi.

Aizdomās par miesas bojājumu nodarīšanu bērnam policija aizturēja viņa vecākus. Savukārt bērns medicīniskās palīdzības sniegšanai nogādāts slimnīcā Rīgā.

Pievienot komentāru

Komentāri (5)

  1. Bērniņam bija tikai 2 mēnesīši un jau tik NOPIETNAS traumas –
    mediķi viņam konstatēja gan roku un kāju dažādas traumas, gan arī smagu galvas traumu…
    Cerams, ka AIZBILDNĪBĀ nonācis drošās rokās …
    Bērna tēvs 30 gadu vecumā jau 4 x cietumā pabijis- kļuvis jau par sabiedrības ATKRITUMU …

  2. Bez šaubām, krievu kultūras ietekmē.

  3. Esmu sokaa, kautko tadu izlasot….

  4. pff kaa tas par sodu-piespiedu darbi vai naudas sods??? pasiem rokas kajas salauzt un cietuma vsm uz gadiem 10 un steralizet,lai neboja turpmak berniniem dzivi!!!!!

Draugiem Facebook Twitter Google+