Mobilā versija
+17.5°C
Līga
Piektdiena, 23. jūnijs, 2017
4. februāris, 2015
Drukāt

Februārī Kalnciema kvartālā draiskosies “Bikibuki”

Foto: LETAFoto: LETA

Šo sestdien, 7. februārī, Kalnciema kvartāla tirgus laikā ar daudzveidīgām aktivitātēm ģimenēm ar bērniem tiks atklāts “Bikibuka” mēnesis, vēsta Kalnciema kvartāla kultūras programmu koordinatore Luīze Pastore.

No plkst. 13 Kalnciema kvartāla galerijā izdevniecība “Liels un mazs” aicina uz “Bikibuka” jauno izlēcienu Nr. 49.-54. un izstādes “Vislabāk es topu par BIKIBUKU” atvēršanu.

Izstādē “Vislabāk es topu par BIKIBUKU” būs apskatāmi jaunāko BIKIBUKA grāmatu ilustrāciju oriģināli. Pasākuma laikā varēs iepazīties ar pēdējām “Bikibuka” grāmatiņām un to māksliniekiem. “Bikibuka” desmit mīklas uzdos Inese Zandere.

Bērni, kas zinās no galvas kādu no “Bikibukā” publicētajiem dzejoļiem, varēs piedalīties dzejoļu skaitīšanas konkursā “Mans mīļākais BIKIBUKS”. Balvās – jaunie “Bikibuki”.

Būs arī lasāmkrekliņu darbnīca “Es esmu izlasījis” – ņem līdzi savu krekliņu, kuru gribi apdrukāt sietspiedes darbnīcā!

Ar daudzveidīgām aktivitātēm “Bikibuki” būs sastopami Kalnciema kvartāla galerijā visu februāri.

Bet līdz plkst. 13: agros putniņus Vīnu veikala zālē nodarbinās starptautiskais jaunā koncepta bērnudārzs “6th senses”.

Iknedēļas zemnieku un amatnieku tirgus turpināsies līdz pat plkst. 16 (tirgus atvērts no plkst. 10 rītā).

Pievienot komentāru

VIDEO: Trejdeviņas spēka dziesmas pie Jāņu ugunskuraRunā, ka Jāņu vainagā meitām jāievij vainagā trejdeviņas Jāņu zāles. LA.lv apkopoja trejdeviņas līgotnes, kuras dziedāt pie ugunskura, ja aptrūkstas zināmo dziesmu. Bonusā - nemirstīgo "Čikāgas piecīšu" Līgodziesma.
Draugiem Facebook Twitter Google+