×
Mobilā versija
Brīdinājums +20.6°C
Eduards, Edvards, Edvarts, Varis
Piektdiena, 25. maijs, 2018
13. februāris, 2014
Drukāt

Latvijas Pensionāru federācija neklusēs
 (5)

Foto - LETAFoto - LETA

Kāpēc klusē Latvijas Pensionāru federācija, ka nedzirdu  tās iebildumus pret gaidāmo elektrības  cenu padārdzinājumu? 
Gūtmane Liepājas novadā

Latvijas Pensionāru federācijas (LPF) valdes priekšsēdētājs Andris Siliņš paziņoja, ka jau pirmdien, 17. februārī, sasaukta federācijas domes sēde, kurā piedalīsies pensionāru pārstāvji no visas Latvijas, lai spriestu par pēdējā laika valdības lēmumiem, kas negatīvi ietekmējuši pensionāru dzīves līmeni. Tā ir gan eiro ieviešana, gan elektrības tirgus brīvlaišana, gan paaugstinātā maksa par atkritumu izvešanu.

Pievienot komentāru

Komentāri (5)

  1. Nerunāšu par lielajām pensijām vai pensijām virs 300,- latiem (426,86 eiro!). To saņēmēju skaits NAV LIELS!!? BET ĻOTI SVARĪGI BEIDZOT SAKĀRTOT jēdzienu “minimālā” pensija un BEIDZOT IR JĀTIEK GALĀ AR TIEM DARBA GADIEM UN SAMAKSU PAR TIEM, ko cilvēki nostrādāja līdz Latvijas neatkarības atgūšanai 1990.gadā !!! Cik ilgu laiku vēl muļļāsimies ap šīm tēmām? Vai tiešām valstij NAV KAUNA veco cilvēku priekšā? VAI TIEŠĀM NAV KAUNA ARĪ VISU CITU VALSTU PRIEKŠĀ PAR VECO ĻAUŽU MARETIĀLO STĀVOKLI LATVIJĀ!?? Viņķele vēl atļaujas runāt par kaut kādu MISTISKU valsti, kuras labā strādājuši tagadējie pensionāri un pensiju saņemšanai NEESOT IEMAKSĀJUŠI nekādu naudu…No sākuma nesapratu, NO kurienes nāk šī “importa ” dāma??? Izrādās – ŠEJIENIETE, PADOMJU PRODUKTS… ARĪ MĀCĪJUSIES PADOMJU SKOLĀ…Nu TIK NEKAUNĪGS CVILVĒKS VAR IZAUGT TIKAI ATTIECĪGĀ ĢIMENĒ – VIŅA IR ĢIMENES SPOGULIS PAR NOŽĒLU… BAIDOS par Siliņa kungu, viņa aktivitātes it kā sāk mazināties… Ja atkārtojas Verzes kundzes variants, TAD MUMS NEKAS LABS NESPĪD…Atceros Verzes kundzes mācīšanu iztikt ar ļoti mazu pensiju un ko tad var atļauties gatavot ēst!? Pēc kada laika skatos un neticu acim – Verzes kundze no “diētas” kļuvusi pavisam apaļīga… Domāju, ka šitā “diēta” steidzīgi jāpārtrauc!?… Arī viņas cīņas spars bija noplacis…

  2. Pensionāru federācija ir kā drošības vārstulis. Ik pa laikam nolaiž tvaiku ar mini protestu palīdzību. Kur apvienotā arodbiedrība, kas uztaisīs jandāliņu Ukrainas mērogā. Lai tie resnie jūt beidzot.Protams, bez asinīm.

  3. Krīze taču ir jau pārvarēta un ir paspēts gan palielināt minimālo algu (lai arī nepietiekami),gan divkāršot algas valsts uzņēmumu valdēm! Kad palielināta beidzot tiks minimālā pensija,kura pat Lietuvā un Igaunijā ir vairākkārt lielāka?

  4. Vai Pensionāru federācijai nevajadzētu atgādināt valdībai arī par 2009.gada 9.jūnija valdības ārkārtas sēdi,kurā piedalījās arī sociālie partneri un tika nolemts jau no 2010.gada pilnībā pāriet uz progresīvo ienākuma nodokli,par ko pēc sēdes paziņoja Ministru prezidents Valdis Dombrovskis?

  5. Pensionāru federācijai ir jāpieprasa samazināt 21% PVN likmi pārtikas pamatproduktiem,par kuru vēl augstāka visā pasaulē ir vienīgi pārtikušajā Dānijā,valstī ar vienām no lielākajām Eiropā algām,pensijām un studentu stipendijām!

Draugiem Facebook Twitter Google+