Mobilā versija
Brīdinājums +7.7°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
5. novembris, 2014
Drukāt

Fēlikss Ķiģelis raksta jauno albumu un gatavojas prezentācijas koncertiem

Foto - LetaFoto - Leta

Pēc nepilna mēneša iznāks jaunais Fēliksa Ķiģeļa albums “Uzzīmētā sirds” un Fēlikss ar grupu dosies prezentācijas koncertu tūrē, uzstājoties dažādās Latvijas pilsētās.

Albuma atklāšanas svētki notiks Latvijas 1.rokkafejnīcā – Reiterna nams Rīgā 28. novembrī jau no plkst. 19:00. Tā kā Latvijas 1.rokkafejnīca – Reiterna nams ir viens no albuma sponsoriem, tad šķita tikai loģiski prezentācijas koncertu ar viesu piedalīšanos rīkot tieši šajā vietā, pārceļot to no iepriekš plānotā Palladiuma. Visas iepriekš iegādātās biļetes būs derīgas ieejai prezentācijas koncertā.

Atzīmējot jaunā albuma iznākšanu un noslēdzot “20 gadi uz skatuves” jubilejas tūri Fēlikss sniegs arī divus koncertus Lielbritānijā dzīvojošajiem tautiešiem – 21.novembrī koncerts notiks Mensfīldā, bet 22.novembrī Bredfordas latviešu klubā.

Pievienot komentāru

Starpkontinentālas mūzikas pērles festivālā "Porta"29. oktobrī izbaudīt spožu pasaules mūzikas mākslinieku sniegumu aicina jau sešpadsmitais pasaules mūzikas festivāls "Porta".
"Šķiršanās formula" režisors: vēlējos izprast, kāpēc pēkšņi izjūk daudzas paraugģimenes (1)Tikko skatītāju uzmanībai un vērtējumam nodots jaunais TV3 seriāls "Šķiršanās formula", kura 11 sērijas kopš septembra beigām skatīsimies reizi nedēļā otrdienās.
Draugiem Facebook Twitter Google+