Horoskopi un mistika
Ezoterika

Fenšui prognoze maijam – iespējamas neticamas izmaiņas!0


Ilustratīvs attēls. Foto – LA.lv
Ilustratīvs attēls. Foto – LA.lv
Ilustratīvs attēls. Foto – LA.lv

Fenšui ir mācība par Visuma enerģētiku un pozitīvajiem viļņiem mums apkārt; tā ir balstīta daudzus gadsimtus ilgos austrumu gudro vērojumos. Izmantojot šīs zināšanas, var novērtēt tā vai cita perioda labvēlības pakāpi. Šo prognozi piedāvā ezoteriķe Natālija Pravdina

Kā zināms, pašlaik ir Dzeltenā Zemes Suņa gads, bet prognozes var izteikt ne tikai tādam ilgam periodam. Maijs ir sarkanās krāsas varā. Šis ir ārkārtīgi dinamisks laiks, tāpēc ka Visuma enerģija maina virzienu un strauji pastiprinās. Šajā mēnesī ir iespējami neticami apvērsumi un izmaiņas visās dzīves jomās. Dzeltenais Suns diezin vai mācēs apturēt pārmaiņu plūsmu, bet tas spēs tev uzdāvināt iespēju ņemt situāciju savā kontrolē. Panākumu galvenais noslēpums – turēties tuvāk cilvēkiem, kuriem var uzticēties.

Finanses, lietas un darbs maijā atbilstoši fenšui

Austrumos pavasaris tiek uzskatīts par parauglaiku, tāpēc tu varēsi izzināt savu darba veiksmju vai fiasko pirmās notis. Protams, neatgriezeniska te nekā nav: tu varēsi kontrolēt situāciju un krasi mainīt dzīves gaitu. Tomēr būs augsts risks visu sabojāt ar savu nervozitāti un dumpinieka garu. Nekļūsti līdzīgs maijam – esi mierīgāks, lai cilvēki no tevis nenovēršas pašos nepiemērotākajos brīžos.

Droši dodies lietišķa rakstura braucienā vai izmanto atvaļinājumu! Maini apstākļus attiecībā pret visu, kas tev apkārt! Tas paaugstinās tava darba vai atpūtas kvalitāti.

Revolucionārs noskaņojums var pazudināt tavus plānus. 2018. gada maijā būs jāiet vai nu konfliktu un emociju ceļš, vai nu maksimāla aprēķina ceļš. Ieplāno visus savus darbus mēnesim uz priekšu un katru dienu centies neatkāpties no plāna!

Veiksmīga plānošana tev ļaus izvairīties no pārdzīvojumiem. Pastāvīga tieksme pēc zināšanām un vēlēšanās mācīties kļūs par tavas personības pozitīvo metamorfožu cēloņiem.

Svarīgi nebūs tas, cik daudz jaunas informācijas tu būsi ieguvis, bet tikai tas, vai tu to esi izdarījis, vai neesi. Cilvēks, kurš uz kaut ko tiecas, vienmēr būs soli priekšā saviem ienaidniekiem.

No šejienes vēl viens vērtīgs padoms – nemēģini līdzināties vājiem cilvēkiem, kuri var tik vien kā citiem aiz muguras taisīt intrigas. Ja kāds uzzinās, ka tu izplati baumas vai kaitē citādā veidā, atjaunot cieņu tev neizdosies. Godīgums tev palīdzēs “noturēties uz ūdens” gan biznesā, gan darbā, gan atvairīt uzbrukumus un nezaudēt autoritāti.

Finanšu jautājumus būs svarīgi risināt ar vēsu prātu. Iepirkšanos labāk veikt tikai pēc konsultēšanās ar savu otro pusīti vai tuvajiem cilvēkiem. Iepirkšanās šajā mēnesī tev var kļūt par līdzekli, lai paglābtos no negatīvā, no depresijas. Pie visa labā vienmēr pierod ātri, tāpēc ir svarīgi precīzi dozēt laimes sajūtu par pirkumiem. Dāvini sev un citiem mazas dāvaniņas, neķeries pie nopietniem tēriņiem, citādi izdarīsi “lāča pakalpojumu” pats sev!

Mīlestība un attiecības maijā

Mīlestībā palīdzēs tikai miera saglabāšana. Ja tev patīk paflirtēt, gaidi intrigas darbā un mācībās! Cilvēki ļoti ātri iemīlas tieši maijā, tāpēc ka enerģētiski šis mēnesis ir kā pozitīvās enerģijas “Ci” un problēmu sajaukums. Abi šie “nelabvēlīgie” saduras viens ar otru, tāpēc viss iegūst īpašas krāsas. Cilvēkiem šķiet, ka tas ir jauns cilvēks, kurš izraisa tādu emociju vētru, lai gan patiesībā tas vienkārši ir apkārt notiekošo procesu blakus efekts.

Tev būs attīstīta empātija kā visiem cilvēkiem. Kādam spēja sajust svešas emocijas ies pāri mēram. Galvenokārt tas būs raksturīgi mierīgiem cilvēkiem. Ja tu parādīsi citiem, ka saproti viņu pārdzīvojumus, bailes vai prieku, viņi tevi ielaidīs savā dzīvē. Necenties pretējā dzimumā pārstāvjos radīt iespaidu ar spilgtu rīcību! Esi blakus grūtā brīdī – tas drīzāk izraisīs atbildes jūtas!

Kaprīzi cilvēki riskē palikt vieni, tāpēc ka maijs – tas ir laiks, kad vajag vai nu kaut ko atdot citiem, vai arī atvainoties par nespēju kaut ko dot. Ja būsi egoistisks, apturēt negatīvā vētru tavā virzienā no tuvinieku puses, no otrās pusītes, kolēģiem un draugiem palīdzēs tikai svarīgs iemesls. Vēl rakstura grūtības var kaut kā nolīdzināt ar humora izjūtas palīdzību. Ja tās tev nav, tavs negatīvais tiks virzīts pret tevi.

Noskaņojums un veselība 2018. gada maijā

Maijs – dinamikas mēnesis, tātad noskaņojums “lēkās” gan uz leju, gan uz augšu. Kopā ar noskaņojumu uzlabosies arī intuīcija. “Sesto prātu” labāk izmantot tikai tad, kad apkārt viss staro, ir labvēlīgi noskaņots. Ja noskaņojuma nav, arī “sestais prāts” tevi iegāzīs.

Saistītie raksti

Kad “Ci” enerģija uz laiku mainīs virzienu, tava vēlme virzīties uz priekšu zudīs. Tas atspoguļosies motivācijā un gribasspēkā. Enerģētiskās rezerves būs milzīgas, tāpēc nodarbošanās ar sportu izrādīsies ļoti noderīga. Seksuālā enerģētika arī būs augsta.

Tiks pārbaudīts, cik izturīga ir veselība, tāpēc sagādājiet tabletes pret galvassāpēm un baldriāna pilienus pret pārdzīvojumiem! Tavi ienaidnieki un vistuvākie cilvēki būs līdzīgi, jo vienoties ar viņiem būs sarežģīti pat maksimālās harmonijas periodā. Nepazīstami cilvēki – lūk, tavu spēku avots, tāpēc vairāk saejies ar cilvēkiem un dibini jaunas pazīšanās!

Avots: Taynimiro.info

LA.lv
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Ko Mēness kalendārs sola decembrī?
3 dienas
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Ja arī kāds zina, kas tev patiesībā ir nepieciešams, tad tikai tu pats! Horoskopi 4. decembrim
3 dienas
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Kad gaidāms čika laiks decembrī?
4 dienas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

LE
LETA
Latvijā
Politologs skaidro, kas ir satraucoši un pat bīstami saistībā ar ārkārtas vēlēšanām Rīgā
38 minūtes
LA
LA.LV
Latvijā
Petraviča par sirmgalves nāvi pansionātā: notikumi “Laucienē” prasa rūpīgu apstākļu izvērtēšanu 3
11 stundas
LA
LA.LV
Sports
VIDEO: Bertānam karjerā pirmais “double-double”
24 minūtes
LA
LA.LV
Latvijā
Dombravu sadusmo kāds vārds tiešajā ēterā 1
1 stunda
RO
Regīna Olševska
Veselam
Ne tikai trekni ēdieni un alkohols. Kā svētku laikā nopietni bojājam aknu veselību?
3 stundas