Mobilā versija
+14.5°C
Jānis
Sestdiena, 24. jūnijs, 2017
14. marts, 2014
Drukāt

“Ferrari” Spānijā atvērs 100 miljonu eiro vērtu atrakciju parku

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Itāļu luksusa automašīnu ražotājs “Ferrari” ceturtdien paziņoja par jauna 100 miljonu eiro vērta atrakciju parka atvēršanu Spānijā.

Tas darbosies no 2016. gada un būs pirmais tāda veida atrakciju parks Eiropā.

Parks tiks iekārtots “PortAventura” teritorijā 75 000 kvadrātmetru plašumā. Tajā būs Eiropā lielākais un ātrākais “vertikālais pacēlājs”, braukšanas simulators, vairāki restorāni un viesnīca ar 250 istabām.

2010. gadā tika atvērts “Ferrari” atrakciju parks Abū Dabī. Tajā ir atrakcija, kas tiek uzskatīta par ātrāko pasaulē.

“Pēc “Ferrari” panākumiem Abū Dabī mēs saņēmām daudzus lūgumus atvērt atrakciju parkus arī citviet,” sacīja ” Ferrari Brand” vadītājs Andrea Perone.

Vieta izvēlēta tāpēc, ka “PortAventura” ir viens no Eiropas lielākajiem atrakciju parkiem un jau tagad gadā piesaista aptuveni četrus miljonus cilvēku.

“Brīvajā laikā” tiks izvērtēti piedāvājumi atvērt citus atrakciju parkus ārpus Eiropas, norāda Perone.

Pagājušajā gadā Spāniju apmeklēja 60,6 miljoni tūristu. Tā ir trešā visvairāk apmeklētā valsts pasaulē, un populārāka par to ir tikai Francija un ASV.

Pievienot komentāru

FOTO: 30 stilīga tēla idejas jaunām meitenēm ar slaidām kājām (2)Vasarā tik ļoti sevi gribas parādīt no skaistākās puses: iedegums, viegla
Ikviens dīdās, izņemot godasardzi. Zinātne aiz "grozāmgrābšļa" trakumaIkviens dīdās, varbūt izņemot vienīgi goda sardzi pie Brīvības pieminekļa. Lai tas būtu pieskarties saviem matiem, grauzt nagus, spēlēties ar apģērbu vai rokās griezt pildspalvas, tu, visticamāk, dīdies daudzas, daudzas reizes dienā.
Vasals Latgolā! Septītā “1836 enduro km” moto ekspedīcija iezīmē Latvijas austrumus. 2.dienaĀrā rasina īslaicīgs lietus, bet visādi citādi laiks braukšanai ar moci ir lielisks. Pēc brokastīm laižam pētīt Latvijas vecākās dzelzceļa stacijas noliktavas ēku, par ko vakar stāstīja "šmakovkas" Jānis.
Draugiem Facebook Twitter Google+