Mobilā versija
+3.1°C
Guna, Judīte
Sestdiena, 10. decembris, 2016
14. marts, 2014
Drukāt

“Ferrari” Spānijā atvērs 100 miljonu eiro vērtu atrakciju parku

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Itāļu luksusa automašīnu ražotājs “Ferrari” ceturtdien paziņoja par jauna 100 miljonu eiro vērta atrakciju parka atvēršanu Spānijā.

Tas darbosies no 2016. gada un būs pirmais tāda veida atrakciju parks Eiropā.

Parks tiks iekārtots “PortAventura” teritorijā 75 000 kvadrātmetru plašumā. Tajā būs Eiropā lielākais un ātrākais “vertikālais pacēlājs”, braukšanas simulators, vairāki restorāni un viesnīca ar 250 istabām.

2010. gadā tika atvērts “Ferrari” atrakciju parks Abū Dabī. Tajā ir atrakcija, kas tiek uzskatīta par ātrāko pasaulē.

“Pēc “Ferrari” panākumiem Abū Dabī mēs saņēmām daudzus lūgumus atvērt atrakciju parkus arī citviet,” sacīja ” Ferrari Brand” vadītājs Andrea Perone.

Vieta izvēlēta tāpēc, ka “PortAventura” ir viens no Eiropas lielākajiem atrakciju parkiem un jau tagad gadā piesaista aptuveni četrus miljonus cilvēku.

“Brīvajā laikā” tiks izvērtēti piedāvājumi atvērt citus atrakciju parkus ārpus Eiropas, norāda Perone.

Pagājušajā gadā Spāniju apmeklēja 60,6 miljoni tūristu. Tā ir trešā visvairāk apmeklētā valsts pasaulē, un populārāka par to ir tikai Francija un ASV.

Pievienot komentāru

Gribi pilnībā mainīt stilu? Kā spert pirmo soli, iesaka stiliste Una BernatovičaLūdzu, pastāstiet, kas jādara, lai sieviete pilnībā mainītu savu stilu! Kā panākt efektu, lai neviens viņu vairs nepazīst? ILONA KULDĪGĀ
Pieci sejas kopšanas rituāli pārejai uz "ziemas laiku"Mainoties gadalaikiem, jāmaina sejas kopšanas paradumi.
LEGO Duplo - Konstruktori pašiem mazākajiem!Mazuļa dzīves periods ir īpašs, un to apzinās katra jaunā māmiņa. Viņas mazais iemācās pasauli, kuru mēs pazīstam un zinām, pilnīgi no
Draugiem Facebook Twitter Google+