×
Mobilā versija
Brīdinājums +24.5°C
Jautrīte, Kamila, Digna, Sāra
Trešdiena, 18. jūlijs, 2018
11. februāris, 2017
Drukāt

Festivāla dēļ lieli sastrēgumi Jelgavā: pilsēta nāk klajā ar paziņojumu (4)

Starptautiskais ledus skultūru festivāls Jelgavā. Publicitātes fiti no icelv.lvStarptautiskais ledus skultūru festivāls Jelgavā. Publicitātes fiti no icelv.lv

ielās Ledus skulptūru festivāla apmeklētāju plūsmas dēļ Jelgavā izveidota papildus auto stāvvieta Hercoga Jēkaba laukumā, aģentūru LETA informēja Jelgavas pilsētas pašvaldībā.

Pašvaldībā informē, ka šobrīd lielās apmeklētāju plūsmas dēļ ledus skulptūru apskate ir apgrūtināta.

Apmeklētāji savas automašīnas aicināti novietot laukumā starp Kalnciema ceļu, Rīgas ielu un Lielupi, laukumā starp Cukura ielu, Rīgas ielu un Lielupes promenādi, Pilssalas ielā un aiz Jelgavas pils.
Tāpat lielā apmeklējuma dēļ izveidota papildus stāvvieta Hercoga Jēkaba laukumā. Automašīnas var novietot arī citur pilsētā.

Ledus skulptūru ekspozīcijas apskatei gājēji no pilsētas centra var doties pāri Mītavas tiltam vai Driksas tiltam pa Pilssalas ielu uz Pasta salu, virzienā no Pārlielupes – pāri Lielupes tiltam pa Pilssalas ielu uz Pasta salu.

LETA jau ziņoja, ka saistībā ar festivāla norisi Jelgavā vietām šodien veidojās arī sastrēgumi. Par to vēstīja Jelgavas pilsētas pašvaldības iestāde “Pilsētsaimniecība”.

Festivāls oficiāli sākās piektdien, bet noslēgsies 12.februārī.

Šogad ledus skulptūras veidoja 32 profesionāli mākslinieki no astoņām valstīm – Latvijas, Lietuvas, Itālijas, Turcijas, Krievijas, Mongolijas, Portugāles un Īrijas. Festivāla laikā kopumā tapa 45 konkursa skulptūras – 30 mazās un 15 lielās.

Pievienot komentāru

Komentāri (4)

  1. Jā, mēs atcerējāmies rindās uz Ermitāžas un Versaļas. Tikai tur mēs stāvēja siltajā sezonā, un nevis pie -10. Luvrā rindas nebija – viss tiek organizēts lai ieejas uz muzeju bez rindas. Stāveja rindā uz ledus skulpturas telti – man atgādināja rindu uz mauzoleju Maskavā (1985 :))), ap -20 gr.) Bet Maskavā visi stāveja godīgi ar numuriniem, lai ielauzties uz telti negaidot rindā, smalcināšanas personām, bērniem, vecāka gadagājuma cilvēkiem, un visiem tiem, kas stāvēja godīgi rindā un divas stundas pēc tam nesagaidijas…Doties atkal no Rīgas otrajā dienā? – Nē, paldies! Atgrieziet naudu un patērētāju laiku!

  2. Pilnīgs bardaks 1.5 st.stāvēt rinda pec biļetes un tad tiekot iekšā atkal jastav garas rindas lai tiktu apskatit ledus figuras teltī pilnigi neapdomats festivals esmu vilusies.Uzvaras parkā cik esmu bijusi uz ledus skulpturam viss bija redzams un pieejams soreiz viss noslepts.Ejot prom no katras kompanijas dzirdams ka pilnigi garam ,un ir vilusies.

  3. Vajadzēja ņemt divus,lai nav par īsu!

  4. .jā, gāju pēc polša, baigi daudz autiņu…

Draugiem Facebook Twitter Google+