Mobilā versija
+2.6°C
Īrisa, Irīda, Airisa
Sestdiena, 22. oktobris, 2016
19. jūlijs, 2016
Drukāt

Festivālā gandrīz vienlaicīgi slikti kļuvis divām mazām meitenēm; viena zaudējusi samaņu (1)

Foto - LETAFoto - LETA

Smagā stāvoklī slimnīcā nogādātas divas mazas meitenes, kuras sestdien festivāla “Positivus” laikā Salacgrīvā, iespējams, pārdozējušas narkotikas, vēstīja LNT raidījums “Degpunktā”.

Kāds aculiecinieks raidījumam iesūtījis video, kurā redzams kā mediķi palīdz divām meitenēm.“Abām kļuva slikti vienlaicīgi, kas vairāk liecina par narkotikām, nevis alkoholu,” raksta puisis, kurš iesūtījis video.

Viena meitene bija bezsamaņā un mediķi viņu aiznesa uz nestuvēm. Savukārt nedaudz tālāk sēdošā jaunkundze vairākas reizes gandrīz zaudējusi samaņu. Palikt pie samaņas palīdzējuši draugi un citi apmeklētāji.

Viss norisinājies blakus tualetēm, no kurām meitenes iznāca.

Mediķi gan saka, – tas var būt gan alkohols, gan narkotikas – to noteiks pēc slimnīcā veiktajām analīzēm, bet smagi apreibušu cilvēku tiešām netrūcis.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Cik tad gadiņu bija tām “mazajām meitenēm”, kuras “pārdozējušas narkotikas”. Trīs? Pieci seši? Astoņi?

Māte gatava izstāstīt Egila stāstu, lai pasargātu citus no tik skarba likteņa (55)Dēls sadedzināts. Māte gatava izstāstīt Egila stāstu, lai varbūt citus pasargātu no tik skarba likteņa
Ārsta nāve Siguldas slimnīcas lifta šahtā raisījusi daudz jautājumu (2)73 gadus veca ārsta nāve Siguldas slimnīcas lifta šahtā raisījusi daudz jautājumu. Mirušā atrašanās vieta liek domāt nevis par kritienu, bet, iespējams,
Draugiem Facebook Twitter Google+