Mobilā versija
Brīdinājums -0.3°C
Alma, Annemarija
Sestdiena, 25. februāris, 2017
19. jūlijs, 2016
Drukāt

Festivālā gandrīz vienlaicīgi slikti kļuvis divām mazām meitenēm; viena zaudējusi samaņu (1)

Foto - LETAFoto - LETA

Smagā stāvoklī slimnīcā nogādātas divas mazas meitenes, kuras sestdien festivāla “Positivus” laikā Salacgrīvā, iespējams, pārdozējušas narkotikas, vēstīja LNT raidījums “Degpunktā”.

Kāds aculiecinieks raidījumam iesūtījis video, kurā redzams kā mediķi palīdz divām meitenēm.“Abām kļuva slikti vienlaicīgi, kas vairāk liecina par narkotikām, nevis alkoholu,” raksta puisis, kurš iesūtījis video.

Viena meitene bija bezsamaņā un mediķi viņu aiznesa uz nestuvēm. Savukārt nedaudz tālāk sēdošā jaunkundze vairākas reizes gandrīz zaudējusi samaņu. Palikt pie samaņas palīdzējuši draugi un citi apmeklētāji.

Viss norisinājies blakus tualetēm, no kurām meitenes iznāca.

Mediķi gan saka, – tas var būt gan alkohols, gan narkotikas – to noteiks pēc slimnīcā veiktajām analīzēm, bet smagi apreibušu cilvēku tiešām netrūcis.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Cik tad gadiņu bija tām “mazajām meitenēm”, kuras “pārdozējušas narkotikas”. Trīs? Pieci seši? Astoņi?

Krievijas militārās mācības "Zapad" rada satraukumu Latvijā (6)Latvijas Aizsardzības ministrija (AM) seko līdzi šoruden paredzētajām Krievijas bruņoto spēku mācībām “Zapad-2017”, taču šobrīd netiek atklāts, kā šo mācību laikā reaģēs NBS.
Iedzīvotāji krīt uz ielām un lauž kaulus, pat vaiga kauluAizvadītajā diennaktī mediķu redzeslokā nonākuši vairāki iedzīvotāji, kuri guvuši dažādas traumas, krītot uz slidenām ielām.
Draugiem Facebook Twitter Google+