Mobilā versija
Brīdinājums +0.6°C
Oļģerts, Aļģirds, Aļģis, Orests
Piektdiena, 20. janvāris, 2017
8. augusts, 2016
Drukāt

Meklē “Labas dabas” incidenta aculieciniekus, sašautie atstāj slimnīcu

Publicitātes foto no "labadaba.lv"Publicitātes foto no "labadaba.lv"

Tā kā vēl joprojām nav atrastas personas, kas starptautiskā mūzikas festivāla “Laba daba” telšu pilsētiņā bija ieņēmušas svešu telti un, iespējams, ar gāzes pistoli sašāvušas tās īpašniekus, likumsargi aicina atsaukties notikušā incidenta aculieciniekus, aģentūru BNS informēja Valsts policijas pārstāve Sintija Virse.

Virse norāda, ka patlaban ir pārbaudītas vairākas personas, taču pagaidām nav izdevies noskaidrot vainīgos.

Tādēļ likumsargi lūdz pasākuma apmeklētājus, kuri bijuši aculiecinieki notikušajam un spēj sniegt jebkādu informāciju, kas paātrinātu personu notveršanu, zvanīt policijai pa tālruni 110.

Festivālā “Laba daba” sašautie jaunieši atstājuši slimnīcu

Starptautiskajā mūzikas festivālā “Laba daba”, visticamāk, ar gāzes pistoli sašautie jaunieši jau devušies mājās no slimnīcas, aģentūrai BNS pastāstīja Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas preses sekretāre Inguna Potetinova.

Abi 1991.gadā dzimušie jaunieši pēc incidenta nogādāti stacionāra “Biķernieki” Acu traumu punktā, kur viņiem tika sniegta neatliekamā palīdzība un izņemti acīs nokļuvušie svešķermeņi. Tā kā nevienam netika konstatēti nopietni acu bojājumi, pēc neatliekamās palīdzības saņemšanas abi jaunieši varēja doties mājās.

Naktī uz sestdienu Līgatnes pagastā notiekošajā starptautiskajā mūzikas festivālā “Laba daba” divas bruņotas personas ieņēmušas svešu telti un sašāvušas tās īstos īpašniekus.

Virse stāstīja, ka divi 1991.gadā dzimuši vīrieši atgriezušies savā teltī, kur viņus pārsteigušas divas nepazīstamas personas. Uz jautājumu, ko abi cilvēki dara teltī, atbildēts ar šāvieniem, iespējams, no gāzes pistoles, skaidroja policijas pārstāve.

Abi cietušie ir nogādāti slimnīcā, tomēr nav guvuši dzīvībai bīstamas traumas.

Valsts policija saistībā notikušo ir sākusi kriminālprocesu par miesas bojājumu nodarīšanu.

Pievienot komentāru

Bērnu vecāki varēs ātrāk iet pensijā? (29)Līdz valsts simtgadei plānots iedarbināt ambiciozu demogrāfiskās atveseļošanas programmu, kurai dots nosaukums “Māras solis”. Viens no tās priekšlikumiem – dot iespēju bērnu vecākiem ātrāk doties pensijā, vēstīja "TV3 ziņas".
"Visu slikto atstāju ūdenī." Arī Mairis Briedis iegremdējas ledainajā Daugavā (1)Pieaugušie, mazi bērni, pensionāri – tik kupls cilvēku pūlis šodien bija atnākuši uz 11. novembra krastmalu, lai, slavējot pareizticīgās baznīcas svētkus, gremdētos
Draugiem Facebook Twitter Google+