×
Mobilā versija
Brīdinājums +13.6°C
Jānis
Svētdiena, 24. jūnijs, 2018
1. marts, 2016
Drukāt

Festivālā “Laba daba” uzstāsies “Jauno Jāņu orķestris”, “Zāle” un kaimiņvalstu grupas

Foto - LetaFoto - Leta

 

Starptautiskajā mūzikas festivālā “Laba daba”, kas šogad Līgatnes pagasta “Ratniekos” norisināsies no 5. augusta līdz 7. augustam, uzstāsies tādas pašmāju grupas kā “Zāle” un “Jauno Jāņu orķestris”, kā arī kaimiņvalstu muzikālās apvienības, aģentūru BNs informēja festivāla organizatori.

Pašlaik apstiprināta jau lielākā daļa mūzikas programmas. Uz skatuves festivālā kāps grupas “Tehnikums”, “Zig Zag”, “Oranžās brīvdienas”, “Nē”, “Rīta stienis”, “Pupociklu vasara”, “Rūsa”, kā arī DJ “Krankenwagen”.

Festivālā uzstāsies arī lietuviešu grupa “Spichki”, kuri šogad apvienojušies pēc vairāk nekā piecu gadu pauzes, un igauņu mūziķi “St. Cheatersburg” un “Kali Briis Band”.

Festivāla organizatori ir pārliecināti, ka pirmie divi pārsteigumi noteikti ir apvienības “Čipsis un Dullais” koncerts kopā ar Alisi Josti, kā arī grupas “Dzidriņas megasistēma” apvienošanās par godu festivālam

Drīzumā tiks izziņoti arī vairāki festivāla īpašie ārvalstu viesi. Organizatori gatavo arī muzikālu pārsteigumu no līdz šim festivālā nedzirdēta latviešu mākslinieka.

Festivālā nemainīgi tiks piedāvās dažādas regeja, etno-folka, roka, elektro un citas mūzikas variācijas gan no Latvijas, gan ārvalstīm. Būs arī papildprogramma ar radošām, aizraujošām un izzinošām aktivitātēm visām paaudzēm. Šogad gaidāmas arī izmaiņas skatuvju izvietojumos. Mainīts tiks arī lielās “Lāča skatuves” novietojums, lai sestdienas sporta sacensības, kuru laukumi līdz šim bijuši pie lielās skatuves, varētu noritēt veiksmīgāk.

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+