Mobilā versija
Brīdinājums +7.7°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
12. jūlijs, 2015
Drukāt

Festivāla “LMT Summer Sound” laikā pieķerti septiņi narkotisku vielu glabātāji

Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock

Festivāla “LMT Summer Sound” laikā pieķerti septiņi apmeklētāji, kuriem līdzi bijušas narkotiskās vielas. Lielākoties tā bijusi marihuāna nelielā apmērā, bet pāris gadījumos arī neliels daudzums amfetamīnu grupas vielas, aģentūru LETA informēja Valsts policijas pārstāvji.

Festivāla laikā pieķertas arī astoņas personas, kas atradušās narkotisko vielu iespaidā.

Tāpat pieķerti astoņi nepilngadīgie, kas atradušies alkohola reibumā. Šajos gadījumos pie atbildības tiks saukti arī vecāki, kas nav pienācīgi uzraudzījuši savas atvases.

Pāris apmeklētāji savā starpā arī izvicinājuši dūres, taču smagas traumas nevienam nav nodarītas.

Pieķerti arī trīs autovadītāji, kas sēdušies pie stūres reibumā.

Ņemot vērā lielo apmeklētāju daudzumu, no policijas skatapunkta festivāls “LMT Summer Sound” noritējis mierīgi, jo pārkāpumu skaits attiecībā pret apmeklētāju daudzumu ir neliels.

Abas pasākuma dienas un arī pēc festivāla policija pastiprināti uzraudzīja sabiedrisko kārtību un drošību. Bija arī piesaistīti kinologi ar suņiem, kas palīdzēja atrast aizliegtās vielas, informēja Valsts policijas pārstāvji.

Jau ziņots, ka Liepājā no 10.jūlija līdz 11.jūlijam norisinājās festivāls “LMT Summer Sound”.

Pievienot komentāru

Pasniegtas Baltijas Asamblejas balvasProfesore Maija Dambrova no Latvijas ceturtdien, 27.oktobrī, svinīgā ceremonijā kultūras pilī Ziemeļblāzma saņēma Baltijas Asamblejas (BA) balvu zinātnē, kas piešķirta par zinātnisko darbu enerģijas metabolisma jomā, kā arī ieguldījumu preparāta "Mildronāts" darbības mehānismu izpētē.
Jūra sāk atgriezties. Cik strauji tas notiks?Jūras ūdens, ko no mums uz laiku bija “aizņēmusies” Ziemeļjūra, palēnām sācis atgriezties un atplūdīs palēnām. Taču Baltijas jūras ekoloģijai vairāk būtu
Draugiem Facebook Twitter Google+