×
Mobilā versija
Brīdinājums +24.2°C
Dzidra, Dzidris, Gunita, Loreta
Svētdiena, 27. maijs, 2018
26. februāris, 2013
Drukāt

Festivālā “Positivus” piedalīsies britu grupa “The xx”

Foto - Flickr.com,  Dusty KnappFoto - Flickr.com, Dusty Knapp

Tradicionālā festivāla “Positivus” programmu papildinās vairākas grupas, tostarp viena no pēdējo gadu mūzikas kritiķu visaugstāk atzītajām britu grupām “The xx”, aģentūru LETA informēja festivāla organizatori.

Dalību festivālā apstiprinājuši arī kanādieši “Crystal Castles”, “Foxes”, dāņi “Efterkling”, “Elektro Guzzi”, kā arī latviešu 90.gadu kulta grupa “Jauns Mēness”. Bet jau iepriekš izziņots, ka galvenie festivāla mākslinieki šogad būs “Sigur Ros”.

Elektropopa grupa no Londonas “The xx” ir viena no pēdējo gadu mūzikas kritiķu visaugstāk novērtētajām mūsdienu grupām. Viņi mūzikas topu virsotnes 2009.gadā iekaroja ar albumu “xx”. Bet “Crystal Castles” sola klausītājus ieraut trakulīgā skaņu virpulī – šī kanādiešu elektro pankgrupa aktīvi muzicē kopš 2004.gada.

Savukārt divu britu mūziķu Luīzes Rouzas Allenas un Sema Diksona grupa “Foxes” ir sintī popa projekts, kas reizē apbur un fascinē, uzburot klausītājiem sapņu pasaules tēlus. Austrijas instrumentāli ambientā tehno trio “Elektro Guzzi” izpilda akustisku tehno, neizmantojot datortehniku, ierakstus vai dziesmu paraugus. Savukārt “Efterklang” ir viena no Dānijas panākumiem bagātākajām grupām – tā ir alternatīvā folka, popa un roka grupa no Kopenhāgenas, kas pērn izdeva savu ceturto albumu “Piramidas”.

Lielākais mūzikas un mākslas festivāls Baltijā – “Positivus festivāls 2013” šogad jau septīto reizi notiks Salacgrīvā. Pirmo reizi festivāls norisināsies trīs dienas – no piektdienas līdz svētdienai – 19., 20. un 21.jūlijā.

 

{source}
<iframe width=”700″ height=”394″ src=”http://www.youtube.com/embed/Pib8eYDSFEI” frameborder=”0″ allowfullscreen></iframe>
{/source}

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+