×
Mobilā versija
Brīdinājums +21.2°C
Alberts, Madis
Pirmdiena, 18. jūnijs, 2018
14. augusts, 2014
Drukāt

Festivālā “Via Baltica” – mūzikas nodarbības bērniem un trio “Art-i-shock”

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Festivāla “Via Baltica” laikā 16.augustā Liepājas Latviešu Biedrības namā mūzikas skola “Yamaha” piedāvās kopīgas mūzikas nodarbības bērniem un vecākiem, bet 20. augustā plkst 19 Liepājas viesnīcas “Promenade Hotel” Hika zālē klausītājus gaidīs spilgtais meiteņu trio “Art-i-shock”, vēsta rīkotāji.

Sestdien no plkst.12 darboties gaidīti bērni vecumā no pusotra līdz trīs gadiem. Nedaudz vēlāk, plkst.13 būs nodarbība pašiem mazākajiem – bērniem vecumā no četriem līdz desmit mēnešiem. Bet noslēgumā, plkst 14, būs nodarbība bērniem vecumā no vienpadsmit līdz astoņpadsmit mēnešiem. Nodarbības ir bez maksas un uz tām laipni aicināts ikviens interesents, iepriekš piesakoties pa e-pastu liepaja@yamahaskola.lv.

Trio “Art-i-shock”, kas festivālā uzstāsies 20. augustā, 2011. gadā nodibināja trīs jaunas un talantīgas dāmas, gatavojoties “Latvijas Lielās mūzikas balvas 2010” pasniegšanas ceremonijas koncertam, kurā visas trīs mākslinieces bija nominētas balvai kategorijā “Par izcilu darbu ansamblī”.

Neparastā un veiksmīgā komandā apvienojušās čelliste Guna Āboltiņa, sitaminstrumentu virtuoze Elīna Endzele un pianiste Agnese Egliņa. Solītā koncerta programma ir intriģējoša, daudzveidīga un neikdienišķa, jo skaņdarbu atskaņošanai nepieciešami ne tikai klasiskie – čells, klavieres un dažādi sitaminstrumenti, bet arī netradicionāli instrumenti, tostarp bļodas un pannas, un citi saimnieciski piederumi. Sagaidāmi A. Vecumnieka, K. Pētersona, A. Pjacollas, S. Prokofjeva, L. Harisona darbi.

Festivāls “Via Baltica” turpināsies līdz pat 30. augustam. 23. augustā trīs koncerti notiks Kuldīgā. Festivāls noslēgsies ar latviešu un skandināvu tautu mūziku Gunāra Rozenberga arnažējumos koncertā “Senā uguns nakts” 30.augustā Liepājas pludmalē.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+