×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.7°C
Ernestīne, Ingmārs, Akvelīna
Svētdiena, 20. maijs, 2018
25. augusts, 2014
Drukāt

Festivāls “BIGBANK Latvijas pērles” notiks arī nākamgad

Foto - Dace BlūmaFoto - Dace Blūma

Ar neaizmirstamu Olgas Rajeckas koncertu “Buramdziesmas” svētdien Dzintaru koncertzālē noslēdzās pirmais latviešu populārās mūzikas festivāls “BIGBANK Latvijas Pērles.” Festivāls ilga četras dienas un starp tā zvaigznēm bija arī Maestro Raimonds Pauls un Laima Vaikule. Viena diena bija pilnībā veltīta Mārtiņa Freimaņa mūzikai viņa draugu un talanta cienītāju izpildījumā.

Festivāla producente Elita Mīlgrāve: “Priecājamies, ka jau pirmajā reizē izdevās sasniegt tik augstu kvalitāti. Domāju, ka pilnībā izdevās piepildīt pamatieceri – kvalitatīvs izklaides pasākums plašai publikai, stabilas mūsu mūzikas vērtības, kurās joprojām var atklāt arī kādu jaunu šķautni. Un man ir liels prieks, ka, pirmajam festivālam noslēdzoties, esam vienojušies par tālāku sadarbību ar ģenerālsponsoru BIGBANK, bez kura atbalsta tik spoža pērļu virtene mums nebūtu aizsniedzama. Milzu paldies Maestro Raimondam Paulam par festivāla ideju! Tūlīt pat ķersimies pie nākamā festivāla plānošanas!”

BIGBANK Latvijas filiāles vadītājs Artis Bērziņš: “Esam gandarīti, ka varējām palīdzēt sagādāt šādus svētkus latviešu mūzikas cienītājiem! Nācijas pašapziņai ir svarīgi novērtēt savus sasniegumus un savas izcilības. Tikai tā ir iespējams virzīties uz priekšu. Mūsu mūzikā netrūkst, ar ko lepoties, tādēļ arī atbalstam festivālu “BIGBANK Latvijas Pērles”!”

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+