Uncategorized

Festivāls Kronvalda parkā
 16

Foto-LETA

Rīdzinieki un pilsētas viesi tiek aicināti piektdien, 26. jūlijā, no plkst. 11 līdz 19 piedalīties Rīgas brīvostas festivālā Kronvalda parkā, kura galvenais notikums būs tradicionālā kanāla regate, kas katru gadu augustā notiek Rīgas pilsētas svētku ietvaros Bastejkalnā.

 

Šoreiz jautrā sacensība ar ūdens velosipēdiem notiks Kronvalda parka kanāla posmā, un tajā piedalīsies starptautiskās burukuģu un jahtu regates “The Tall Ships Races 2013” dalībnieki.

Kanāla abos krastos parka apmeklētāji varēs izbaudīt plašu izklaides programmu. No plkst. 11 līdz 12 notiks festivāla atklāšana un kanāla regates komandu gājiens. Pa dienu uz lielās skatuves spēlēs Roberts Gobziņš un “Resnie putni”, muzikālā apvienība “Vintāža”, grupa “Otawa Yo” no Sanktpēterburgas un “Latvian Blues Band”, bet no rīta skanēs Kaspara Vecvagara dziesmu programma bērniem “Ar mīļumu”. Kanāla otrā pusē, pretī Puškina piemineklim notiks dzejnieku, dīdžeju un mūziķu performances, tai skaitā bērnu dzejas autores Ievas Samauskas un Nacionālā teātra orķestra perkusionista Mārtiņa Miļevska uzstāšanās un dzejas apvienības “Orbīta” un grupas “Latvijas gāze” performance. Parka teritorijā tiks piedāvāta plaša izklaides programma bērniem – aizraujoši eksperimenti kopā ar zinātkāres centru “Zili brīnumi”, radošā darbnīca ar portālu “Mammām un tētiem”, spēles no biedrības “Cita Rīga” un zīmējumu teātris kopā ar Vari Klausītāju. Aktīvās atpūtas cienītāji varēs piedalīties klints kāpšanā, sumo cīņās, rodeo, armreslinga čempionātā un austrumu cīņu nodarbībās.

 

LA.lv