Mobilā versija
+6.9°C
Lilita, Irita, Ita
Ceturtdiena, 27. oktobris, 2016
25. jūnijs, 2015
Drukāt

Festivāls “Kubana” notiks Lucavsalā

Ekrānšāviņš no kubana.comEkrānšāviņš no kubana.com

Ceturtdien, 25. jūnijā, Rīgas domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs tikās ar mūzikas festivāla “Kubana” organizatoriem un panāca vienošanos, ka pasākums norisināsies Lucavsalas dienvidu daļā – Salu tilta kreisajā pusē, braucot no centra, nevis atpūtas zonā, vēsta Rīgas dome.

Šāds lēmums tika pieņemts domes priekšsēdētājam un organizatoriem kopīgi apmeklējot Lucavsalu.

“Šis festivāls ir pilsētai izdevīgs – tā ir laba reklāma Rīgai, kas piesaistīs tūristus no Baltijas valstīm un pārējās Eiropas,” pēc tikšanās pauda Ušakovs, uzsverot, ka festivāli ir ne tikai kultūras, bet arī tūrismu veicinoši pasākumi. “Šis un citi festivāli, piemēram, starptautiskais džeza festivāls ar Igoru Butmanu, atved uz Rīgu tūristus, kuri nākotnē, visticamāk, atgriezīsies atkal.”

Festivāla zona būs slēgta, festivāla norisi pašvaldība atbalstīs administratīvi, nevis finansiāli. Pašvaldība šobrīd plāno arī salas dienvidu daļas labiekārtošanu. “Apvienosim patīkamo ar lietderīgo, pēc festivāla rīdziniekiem būs vēl viena kārtībā savesta pilsētas daļa,” norāda Ušakovs.

Par pasākuma rīkošanu Latvijas galvaspilsētā 6. – 9. augustā Rīgas mērs pagājušajā nedēļā Sanktpēterburgā vienojies ar festivāla producentu Iļju Ostrovski. Sākotnēji bija paredzēts festivālu rīkot Kaļiņingradas apgabalā, taču apgabala gubernators atļauju negaidot atsauca.

Festivāla rīkotāji savā interneta vietnē pateicas visiem Krievijas reģioniem, kuri piedāvājuši vietu festivāla norisei, taču uzsver – šo vasaru vēlējušies pavadīt Baltijas jūras krastā, tādēļ izvēlējušies Rīgu, un, tā kā festivālu rīkos Lucavsalā, “brīnumainā kārtā KUBANA tiešām kļūs par “Brīvības salu”,” rakstīts festivāla preses paziņojumā.

Pievienot komentāru

Patriotiskas jubilejas svinības ar "Sesto jūdzi"Atzīmējot piecpadsmit gadu jubileju, 28. oktobrī Ādažu kultūras centrā pie klausītājiem dodas visvairāk titulētā kantri grupa "Sestā jūdze" ar patriotisku noskaņu caurvītu Vislatvijas jubilejas koncerttūri "Man citas zemes nevajag".
"Šķiršanās formula" režisors: vēlējos izprast, kāpēc pēkšņi izjūk daudzas paraugģimenes (1)Tikko skatītāju uzmanībai un vērtējumam nodots jaunais TV3 seriāls "Šķiršanās formula", kura 11 sērijas kopš septembra beigām skatīsimies reizi nedēļā otrdienās.
Draugiem Facebook Twitter Google+