×
Mobilā versija
+11.7°C
Visvaldis, Nameda, Ritvaldis
Otrdiena, 24. aprīlis, 2018
25. jūnijs, 2015
Drukāt

Festivāls “Kubana” notiks Lucavsalā

Ekrānšāviņš no kubana.comEkrānšāviņš no kubana.com

Ceturtdien, 25. jūnijā, Rīgas domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs tikās ar mūzikas festivāla “Kubana” organizatoriem un panāca vienošanos, ka pasākums norisināsies Lucavsalas dienvidu daļā – Salu tilta kreisajā pusē, braucot no centra, nevis atpūtas zonā, vēsta Rīgas dome.

Šāds lēmums tika pieņemts domes priekšsēdētājam un organizatoriem kopīgi apmeklējot Lucavsalu.

“Šis festivāls ir pilsētai izdevīgs – tā ir laba reklāma Rīgai, kas piesaistīs tūristus no Baltijas valstīm un pārējās Eiropas,” pēc tikšanās pauda Ušakovs, uzsverot, ka festivāli ir ne tikai kultūras, bet arī tūrismu veicinoši pasākumi. “Šis un citi festivāli, piemēram, starptautiskais džeza festivāls ar Igoru Butmanu, atved uz Rīgu tūristus, kuri nākotnē, visticamāk, atgriezīsies atkal.”

Festivāla zona būs slēgta, festivāla norisi pašvaldība atbalstīs administratīvi, nevis finansiāli. Pašvaldība šobrīd plāno arī salas dienvidu daļas labiekārtošanu. “Apvienosim patīkamo ar lietderīgo, pēc festivāla rīdziniekiem būs vēl viena kārtībā savesta pilsētas daļa,” norāda Ušakovs.

Par pasākuma rīkošanu Latvijas galvaspilsētā 6. – 9. augustā Rīgas mērs pagājušajā nedēļā Sanktpēterburgā vienojies ar festivāla producentu Iļju Ostrovski. Sākotnēji bija paredzēts festivālu rīkot Kaļiņingradas apgabalā, taču apgabala gubernators atļauju negaidot atsauca.

Festivāla rīkotāji savā interneta vietnē pateicas visiem Krievijas reģioniem, kuri piedāvājuši vietu festivāla norisei, taču uzsver – šo vasaru vēlējušies pavadīt Baltijas jūras krastā, tādēļ izvēlējušies Rīgu, un, tā kā festivālu rīkos Lucavsalā, “brīnumainā kārtā KUBANA tiešām kļūs par “Brīvības salu”,” rakstīts festivāla preses paziņojumā.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+