×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.8°C
Ludmila, Laimdots, Laimiņš
Piektdiena, 22. jūnijs, 2018
31. marts, 2015
Drukāt

Festivāls “Laba Daba” izziņo pirmos māksliniekus

Foto - LetaFoto - Leta

Starptautiskais mūzikas festivāls “Laba Daba” izziņo pirmos māksliniekus, to vidū kulta grupa “The Fall” no Lielbritānijas, aģentūrai BNS pavēstīja festivāla rīkotāju “Pilna servisa pasākumu aģentūras ”Pareizā ķīmija”” pārstāve Kristīne Pinkule.

Festivāls notiks no 31. jūlija līdz 2. augustam Līgatnes pagasta “Ratniekos”. Grupas uzstāsies uz kopumā piecām festivāla skatuvēm.

Arī šogad festivāls aptvers daudzus mūzikas novirzienus – no ska un regeja līdz rokmūzikai un no folka un pasaules mūzikas līdz dažādu stilu dīdžeju priekšnesumiem.

Vieni no festivāla galvenajiem ārvalstu viesiem būs kulta grupa “The Fall” no Lielbritānijas, kuras pirmsākumi meklējami septiņdesmito gadu “punk” skatuvē, taču, regulāri mainoties grupas sastāvam, mainījies arī tās skanējums, ansamblim spēlējoties ar “post-punk” skaņām, eksperimentāliem ģitāru rifiem.

Festivālā uzstāsies arī afrikāņu mūzikas grupa “Ngoma Africa Band” no Vācijas, “Nucleus Roots” un “Subhumans” no Lielbritānijas, “The Angelcy” no Izraēlas un elektroniskās mūzikas grupa “Digital Digital” no Igaunijas.

Dalību festivālā jau apstiprinājušas arī pirmās pašmāju mūzikas apvienības – “Auļi”, “Dzelzs vilks”, “Pienvedēja piedzīvojumi”, “The Sound Poets”, “Rīgas modes”, “Green Novice” ar īpaši festivālam sagatavotu akustisko programmu, “Samba De Riga”, “Hipstokrātija”, “Rebel Riot”, “Aurora” ar vienu no saviem pēdējiem koncertiem, “The Pink Elephant”, “Pcholi”, “Alis P”, “Skandinieki”, par Laba Daba tradīciju kļuvušais perkusionists Nils Īle ar ansambli “Afro Ambient”, “Oranžās Brīvdienas”, “Sus Dungo”, “Krampis”, “Marta migla”, “Inokentijs Mārpls”, Roberts Gobziņš un “Resnie putni” ar īpašu programmu bērniem un grupa “S.I.L.S.”, kurai šis būs pirmais atkalapvienošanās koncerts pēc darbības pārtraukšanas pirms vairākiem gadiem.

Mūziķu saraksts vēl tiek papildināts, informēja festivāla rīkotāji, paužot, ka arī šogad varēs dzirdēt vairāk nekā 60 mūziķu, Dj un apvienību.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+