×
Mobilā versija
Brīdinājums +15.2°C
Milija, Maiga
Pirmdiena, 25. jūnijs, 2018
30. jūlijs, 2012
Drukāt

Festivālu “Pestivals” apmeklējuši ap 10 000 cilvēku

Foto - LETAFoto - LETA

Mūzikas un kultūras festivālu “Pestivals” sestdien apmeklējuši ap 10 000 cilvēku, liecina pasākuma organizatoru aptuvenās aplēses. “Pestivals” galvenais organizators Aivars Līpenītis aģentūrai LETA atzina, ka sākotnēji cerēts uz lielāku atsaucību, tomēr jāņem vērā, ka vienlaikus 28.jūlija naktī notika vairāki citi populāri pasākumi, piemēram, festivāls “Zvērā” Saldus rajonā, grupas “Prāta vētra” koncerts Jelgavā, gan arī festivāls “Jaunais vilnis” Jūrmalā.

Tomēr arī 10 000 apmeklētāju jaunam festivālam ir ļoti labs rādītājs, uzskata Līpenītis, tāpēc nākamgad “Pestivals”, visticamāk, notikšot atkal, taču vēl tiks lemts par to, vai arī 2013.gadā “Pestivals” ilgs tikai vienu dienu, vai arī tas tiks pagarināts līdz divām dienām.

Informāciju par precīzāku apmeklētāju skaitu organizatori varētu apkopot līdz pirmdienas vakaram. Pašlaik Mežaparkā vēl notiek skatuvju nojaukšanas un teritorijas sakopšanas darbi.

Līpenītis norādīja, ka Mežaparks festivāla organizēšanai ir ļoti piemērots, jo tā teritorijā apkārt Lielajai estrādei var ērti izvietot vairākas skatuves, kuras cita citai netraucē, turklāt tur var ērti nokļūt gan ar personīgo, gan sabiedrisko transportu. Festivāla organizators uzskata, ka bez grūtībām turpat netālu varētu atrast vietu arī telšu pilsētiņai.

Kopumā festivāla organizatori uzskata, ka pasākums ir izdevies – visi mākslinieki ieradušies, tehniski un organizatoriski viss izdevies kā iecerēts, un arī sociālajos tīklos lasāmas labas atsauksmes.

Kā ziņots, sestdien Mežaparka Lielajā estrādē pirmo reizi notika mūzikas un kultūras festivāls “Pestivals”. Festivāla teritorijā darbojās vairākas skatuves, uz kurām uzstājās ap 150 mākslinieku, kā arī tika piedāvātas papildus izklaides iespējas.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+