EPA/LETA

Fetels uzvar F-1 Malaizijas “Grand Prix” izcīņā 0

No pirmās pozīcijas startējušais “Red Bull” komandas Vācijas pilots Sebastjans Fetels svētdien uzvarēja Pirmās formulas (F-1) pasaules čempionāta otrajā posmā Malaizijas “Grand Prix” izcīņā.

VIDEO. “Bēdz prom!” Kārsavā iereibusi kompānija bēg no policijas un smejas par vadītāja nonākšanu policijas rokās 55
Krievija uzbrūk Ukrainai ar “brīnumieroci”. Ar to varētu tikt galā tikai F-16 144

Otrais finišu sasniedza uzvarētāja un trīskārtējā F-1 čempiona komandas biedrs austrālietis Marks Vebers, bet laureātu trijnieku noslēdza brits Lūiss Hamiltons (“Mercedes”). Hamiltona komandas biedrs Vācijas pilots Niko Rosbergs mērķa līniju sasniedza ceturtais. “Ferrari” brazīlietis Felipe Masa finišēja piektais, apsteidzot tuvāko sekotāju Francijas braucēju Romēnu Grosžanu (“Lotus”).

Fetels pārņēma vadību PČ kopvērtējumā, kur viņš ir pirmais ar 40 punktiem, par deviņiem punktiem apsteidzot sezonas pirmajā posmā Austrālijā uzvarējušo somu Kimi Raikonenu (“Lotus”). Malaizijā Raikonens ierindojās 7.vietā.

Neveiksmīgi sacensības izvērtās pērn Sepangas trasē uzvarējušajam “Ferrari” Spānijas pilotam Fernando Alonso, kura mašīnas priekšējais spārns cieta sadursmē otrajā pagriezienā pēc starta, bet vēlāk otrajā aplī viņš nenoturējās trasē. Alonso Malaizijā bija karjerā 200. sacīkstes F-1 apritē.

Fetels no pirmās pozīcijas startēja arī sezonas pirmajā posmā Austrālijā.