Mobilā versija
+7.1°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
17. janvāris, 2012
Drukāt

FIA apbalvošana Rīgā


Aizvadītajā nedēļas nogalē Rīgā viesojās Starptautiskā Automobiļu federācija (FIA). “Maritim Park Hotel” telpās piektdien notika FIA “Off-Road” komisijas ģenerālā asambleja un tiesnešu, komisāru seminārs.

 

Sestdien pēc asamblejas sēdes savukārt notika 2011. gada Eiropas rallijkrosa un Eiropas autokrosa čempionātu noslēguma apbalvošana. Šis pasākums Rīgā notika, pateicoties sporta kompleksam “Mūsa” un Latvijas Automobiļu federācijai. Sporta kompleksa “Mūsa” organizatoru komandas aktivitātes FIA “Off-Road” komisijai devušas pamatu uzticībai, ka gada noslēguma pasākums aizritēs visaugstākajā līmenī. Latvijā bija ieradušies pārstāvji gandrīz no visām Eiropas valstīm, Eiropas rallijkrosa un autokrosa zvaigznes, kā arī FIA augsta ranga amatpersonas.

Svinīgās uzrunas teica gan Jānis Naglis (LAF), gan Solvita Āboltiņa (Saeimas spīkere), kā arī FIA amatpersonas. Kulminācija bija čempionātu laureātu apbalvošana. Bez čempioniem, rallijkrosistiem Sverres Isaksena, Andreasa Bakerruda un Larsa Oivina Enerberga, kā arī autokrosistiem Bernda Štubes, Olivjē Difūra, Jakubas Kubičeka un Tomaša Karai tika sumināti arī pārējo godalgoto vietu ieguvēji.

Neoficiālajā sacensību organizatoru vērtējumā šoreiz pārāks, apsteidzot “Mūsas” posmu, Francijas posms Senteņī trasē.

 

Pievienot komentāru

Seši soļi drošai saziņai internetāPērn uzbrukumi digitālajā vidē pasaulē auguši par 38%, un iespējamība tikt apzagtam digitālajā vidē ir 20 reižu lielāka, nekā uz ielas. Lai pasargātu savus privātos un darba datus, Digitālās drošības alianse informatīvajā kampaņā “Mirklis pirms klik” atgādina drošības pamatlietas, ko ieteicams ievērot ikvienam interneta lietotājam.
Draugiem Facebook Twitter Google+