Mobilā versija
-2.4°C
Baiba, Barbara, Barba
Svētdiena, 4. decembris, 2016
17. janvāris, 2012
Drukāt

FIA apbalvošana Rīgā


Aizvadītajā nedēļas nogalē Rīgā viesojās Starptautiskā Automobiļu federācija (FIA). “Maritim Park Hotel” telpās piektdien notika FIA “Off-Road” komisijas ģenerālā asambleja un tiesnešu, komisāru seminārs.

 

Sestdien pēc asamblejas sēdes savukārt notika 2011. gada Eiropas rallijkrosa un Eiropas autokrosa čempionātu noslēguma apbalvošana. Šis pasākums Rīgā notika, pateicoties sporta kompleksam “Mūsa” un Latvijas Automobiļu federācijai. Sporta kompleksa “Mūsa” organizatoru komandas aktivitātes FIA “Off-Road” komisijai devušas pamatu uzticībai, ka gada noslēguma pasākums aizritēs visaugstākajā līmenī. Latvijā bija ieradušies pārstāvji gandrīz no visām Eiropas valstīm, Eiropas rallijkrosa un autokrosa zvaigznes, kā arī FIA augsta ranga amatpersonas.

Svinīgās uzrunas teica gan Jānis Naglis (LAF), gan Solvita Āboltiņa (Saeimas spīkere), kā arī FIA amatpersonas. Kulminācija bija čempionātu laureātu apbalvošana. Bez čempioniem, rallijkrosistiem Sverres Isaksena, Andreasa Bakerruda un Larsa Oivina Enerberga, kā arī autokrosistiem Bernda Štubes, Olivjē Difūra, Jakubas Kubičeka un Tomaša Karai tika sumināti arī pārējo godalgoto vietu ieguvēji.

Neoficiālajā sacensību organizatoru vērtējumā šoreiz pārāks, apsteidzot “Mūsas” posmu, Francijas posms Senteņī trasē.

 

Pievienot komentāru

Ar motorizētu čemodānu var sasniegt ātrumu 13 km/hJa kādreiz lidostā radusies nepieciešamība dažu minūšu laikā nokļūt no viena termināļa uz otru, lai paspētu uz savu reisu, lielisks sabiedrotais būs motorizētais čemodāns "Modobag".
Radīts paroļu ģenerators, kuru hakeri nevarēs uzlauzt (2)Firma "Everykey", ko atbalstījis pats antivīrusu kompānijas "McAfee" dibinātājs Džons Makafī, izstrādājusi īpašu maziņu ierīci, kura ģenerē jaunu un drošu paroli ikreiz, kad vēlaties ienākt vienā no saviem interneta vietņu profiliem.
Ja gribi tilpumu. "LA" vērtē "Opel Zafira""Opel Zafira" tika prezentēta 1999. gadā un kopš tā laika ir toņa noteicēja septiņvietīgo kompaktvenu klasē. Pavisam šo gadu laikā saražots vairāk nekā 2,7 miljoni dažādu paaudžu Zafira automobiļu.
Vai Latvijas neceļu nākotne? (1)Par gada auto nominēt pikapu? Uz tādu izlēcienu žūrija nez vai būs spējīga
Draugiem Facebook Twitter Google+