×
Mobilā versija
Brīdinājums +16.8°C
Anšlavs, Junora
Ceturtdiena, 24. maijs, 2018
28. maijs, 2014
Drukāt

FIB atslepeno dokumentus: Hitlers pēc kara aizbēdzis (29)

Foto - LETAFoto - LETA

Viena no izplatītākajām sazvērestības teorijām apgalvo, ka Ādolfs Hitlers un Eva Brauna kara beigās vis neizdarīja pašnāvību, bet gan slepus aizbēga uz ārzemēm. Šķiet, šim pieņēmumam nupat parādījies samērā stingrs dokumentāls pamatojums, jo FIB atslepenojis dokumentus, kas liecina, ka pēc kara vācu fīrers un viņa dzīvesbiedre aizbēguši un ar zemūdeni pārceļojuši uz Argentīnu, kur redzēti vēl ilgi pēc kara beigām.

Oficiālā informācija vienmēr bijusi, ka Hitlers un Brauna bunkurā nošāvās, viņu ķermeņus vēlāk atklāja un uz Krieviju nogādāja Sarkanās armijas karavīri.

Taču, kad 2009. gadā Konektikutas arheologs Nikolass Belletoni saņēma atļauju veikt saglabājušās galvaskausa daļas DNS testu, izrādījās, ka tas nav piederējis ne Hitleram, ne Braunai, savulaik rakstīja laikraksts “The Guardian”.

Vēl vairāk, izrādās, 1945. gada augustā FIB saņēmis vēstuli no Losandželosas, kurā kāds anonīms informētājs lūdzis politisko patvērumu, pretī solot informāciju – viņš esot bijis viens no četriem vīriem, kuri Argentīnā sagaidījuši Hitleru atvedušo vācu zemūdeni.

Saite uz FIB atslepenotajiem dokumentiem ŠEIT.

Pievienot komentāru

Komentāri (29)

 1. Virsrakstam pareizi būtu jāskan sekojoši “FIB atslepeno dokumentus ar pajoliņu, kas itkā redzējuši Hitleru, sniegtajām liecībām apmaiņā pret ASV pilsonību”.
  Žurnālistu vietā izskrullēju 203 lappuses, bet izņemot dažādu fantazētāju ieniegumus, tā laika dzeltenās preses izgriezumu un FIB birokrātu saraksti (tā aizņem lielāko daļu lietas materiālu), tā arī neredzēju. Domāju, ka līdzīgus ieniegumus arī mūsu SAB no pensionāriem saņem vairumā un formāli ir spiesti atbildēt.

 2. Ir tachu Hitlera puszhoklkis kas atrodas kremlja arhiivos. Saliidzinot to ar zobaarstnieciibas dokumentiem jau sen pieraadiits ka tas pieder Aadolfinjam.

 3. Starptautiskās Publiskās Tiesības.
  Lūk arī pierādījums: Universalā jurisdikcija, IUS COGENS pārkāpumi uz G10 smagsvariem neattiecas. ANO Konvencijas u.c. starptautiskie dokumenti ir “baltiem diegiem šūti”.
  G10 Varaskārie noziedzinieki pret cilvēci, genocīda veiceji un citi masu slepkavas nesēž cietumā, netiek tiesāti. Viņiem ir atļauts viss!
  Fakts ir un paliek fakts.
  Pienākumi ir tikai “stulbeņu un valstīm” kas neizmanto savas tiesības, tai sk. mūsu (sagriezto skandināvu valstu kuģi, samaksājām sodu, jo prātiņš par īsu). 🙁

 4. Lieliska ziņa! Tas gan sen bija zināms normāliem cilvēkiem! 🙂

 5. Es esmu dzīvs, tik nevienam nestāstiet.

 6. Meli. Ebrejiem patreiz vajadzīga sistēma kā turpināt piedzīt naudu, tādēļ arī katru mēnesi parādās visādas sagramstītas ziņas par WW2, lai nepieļautu tēmas slēgšanu un nodošanu vēsturei. Hitleram bija sabeigta veselība, Alcheimera slimība, turklāt izkļūt no aplenkuma viņš vairs nevarēja, pat ja gribētu. Tikai lētiem prātiņiem šos murgus var borēt. Gēbelss, kurš pēdējās dienās Hitleram bija vistuvāk, nogalināja visu savu ğimeni, lai tie netiktu sarkanajiem varošanai, to neviens neapšauba. Bet Hitlers aizbēga ?

 7. Blēņas! Ādolfs dzīvoja tepat Talsu raj. Pūņās! Strādāja kolhozā par naktssargu un briesmīgi dzēra… seja bij no alkohola piepampusi un fīreru nevarēja viņā vairs atpazīt. Brauca viņš vismaz 1x mēnesī uz Talsu čeku stučīt. Tapēc milicija viņu neaiztika. Nomira viņš ap 1964.gadu.

 8. Latvijas depu†ā†iem – Volksver†rei†eriem neizdosies!

 9. Es to jau sen zināju!

 10. ne velti eiropa sobrid ir vaciesu spiles un vacija dikte noteikumus.. hitlera sapnis ir piepildijes.

 11. Patreiz cilvēks ir necilvēks ,jau tāpēc vien,ka slēpj tādus faktus .

 12. To, ka Hitlers pēc kara dzīvojis D-Amērikā, zināja daudzi, bet pirmais par to rakstīja Gestapo šefs Millers, kurš savā divsējumu grāmatā, dzīvodams ASV, smalki aprakstījis fīrera pēdējās stundas Berlīnē īsi pirms bēgšanas no Vācijas. Un tos falšos zobus pievāca NKVD, lai sagādātu mazu prieku Staļinam un būtu ar ko nostiprināt pasaules priekšā mītu par vadoņa nāvi.Tie divi sējumi bija tulkoti un publicēti arī Krievijā. Lūk,tā.

 13. Vini aizbega uz Australiju un dzivoja mums blakus desmit gadus.

 14. kaut kāds riktīgs swiests….

 15. Sen zinams fakts.Fīrers nebija muļķis.

 16. blefs,zidi butu atradusi un saplesusi gabalos

 17. Stulbi ir tas ka tagad tas tikai ir ziņu portālos bet pirms vairāk kā 3 gadiem jau lasīju spokos*lv

 18. Es tam neticu

 19. Kādas muļķības! Kā Hitlers būtu ticis no ielenktās Berlīnes līdz kādai ostai kur būtu atradusies nebojāta zemūdene? Kur vēlāk palika zemūdene? Kā 2009. gadā varēja salīdzināt DNS, ja nebija ar ko salīdzināt?

  • Kā nebija ar ko? Vnk atrodi kādu viņiem piederošo mantu un salīdzini, piem matus, nagu šķērītes, zobu birsti.

 20. Gan jau kārtējais dzeltenās preses pirksts.. 😀 kas bijis, tas bijis.. Nav ko mirušos tramdīt.. Labāk par gaišāku nākotni būtu domājuši..

 21. Šī informācija ir cirkulējusi pa tīmekli jau gadiem ilgi, bet daudzi to laiž gar ausīm uzskatot par kārtējām muķīgajām “sazvērestības teorijām”.

 22. bet vēsturi raksta uzvarētāji …

 23. vai ir doma, ka putins varētu bū trados? 🙂

  • Jaa man vins ir rados.kko vel pateiksi dabusi ar tanka lodi piere man tadu daidz garazaa. Esmu vina mazmazmazmeita jkas.

 24. Kurā gadā dzimis Putins?

 25. Atslepenot = atklat?

Draugiem Facebook Twitter Google+