×
Mobilā versija
Brīdinājums +13.5°C
Jānis
Svētdiena, 24. jūnijs, 2018
3. maijs, 2017
Drukāt

FIB direktors: Krievija ir lielākais drauds jebkurai valstij uz Zemes (42)

Federālā Izmeklēšanas biroja (FIB) direktors Džeimss Komijs. REUTERS/LETAFederālā Izmeklēšanas biroja (FIB) direktors Džeimss Komijs. REUTERS/LETA

Krievija ir “lielākais drauds jebkurai valstij uz Zemes, ņemot vērā tās nolūkus un potences”, runājot ASV Senātā, teica Federālā Izmeklēšanas biroja (FIB) direktors Džeimss Komijs.

Ar šiem spriedumiem viņš nāca klajā Senāta noklausīšanās gaitā, kurā viņš runāja par izmeklēšanu saistībā ar Krievijas ietekmi uz ASV 2016.gada vēlēšanām.

Komijs senatoriem atzina, ka Krievija ir iejaukusies ASV politikā un turpinājusi to darīt arī pavisam nesen.

“Viena no lielākajām gūtajām mācībām ir tā, ka Krievija darīs to atkal. Jo 2016.gada vēlēšanu dēļ tā zina, ka tas darbojas.”

Jau martā, liecinot Pārstāvju palātas Izlūkošanas komitejā, Komijs pirmo reizi atzina, ka FIB sācis izmeklēšanu par Krievijas iejaukšanos prezidenta vēlēšanās.

FIB cenšas noskaidrot, vai prezidenta Donalda Trampa komandas cilvēki ir bijuši iesaistīti Krievijas centienos mainīt vēlēšanu iznākumu, toreiz sacīja Komijs.

Kaut arī šīs atklāsmes demokrāti uzņēma ar zināmu labpatiku, viņi vienlaikus pārmeta Komijam, ka viņš par šo izmeklēšanu nav ziņojis agrāk.

Pievienot komentāru

Komentāri (42)

 1. ješka Džeffersons no Toledo Atbildēt

  Krievija ir tikai tāda cūku, jeb vepru republika.

 2. Kā tad ar Ziemeļkoreju?Va tā ir tāda maza mīļa valstiņa,kuras dižais vadonītis Kims dzen jokus žonglēdams ar sīkām atombumbiņām?

 3. viņu ideoloģija ir baiga, ja man divi palagi, viens jādod tam cūkam

 4. Крымваш и лугандония впридачу Atbildēt

  Не столько угроза, сколько проказа.

  • Прокажённых вроде тебя следует изолировать!

   • Крымваш и лугандония впридачу Atbildēt

    Россия – ето такая страна, где солдат хоронят тайком и со стыдом, а сыр – демонстративно и с гордостью

 5. Nur ein ….. Russe ist ein guter Russe.

 6. Ja nevarētu uzpūst tos lielos Krievijas draudus, tad tādam FIB vajadzētu finansējumu samazināt uz pusi. Bet kurš grib palikt bez labi apmaksāta darba??? Interesantākais ir tas, ka FIB apgalvo, ka Krievija ir iejaukusies ASV PREZIDENTA VĒLĒŠANĀS. Tad jautājums ar ko tas FIB vispār nodarbojās, ja jau Krievija var ievēlēt ASV prezidentu!!!!! Vai krievu ārsti amerikāņiem smadzenes operē. Slima suņa murgi, tautai tik viegli nevar iestāstīt, kas ir balsts un kas ir melns. Mūsu drošībnieki jau arī preperē ar Krievu draudiem. Bet kam maciņā 280 eiro mēnesī, tam nevar iestāstīt, ka viņam tur ir 2800 eiro. Tas izdodas tikai mūsu Vējonim……

 7. Tas ir bulshits. Pashreiz ASV ir neokonu rokaas un ir lielaakais drauds pasaulee.

 8. Крымваш и лугандония впридачу Atbildēt

  Большой ужас наводил на фашистов дед известного русского байкера Залдостанова по прозвищу Проктолог – командир секретного подразделения “Дневные зайцы”, напрямую подчинявшегося товарищу Сталину. Проктолог ездил по фронтовым дорогам на трофейном немецком мотоцикле и постоянно пытался попасть в Германию, однако немцы так его боялись, что ловили на границе и прогоняли обратно.

  • Смешно? Бандерложина, тебя никто не боится, скачи дальше!

   • Jāni Ivanovskis Atbildēt

    Russisck kulturisch uiģi proč otsjuda so svoimi grjaznimi komentami v stiļe staļina – tvojego ļubimčika

    • Янчик! Иди в дырсу! А то пошлю точно по адресу, дурачок убогий.

 9. Bijušais zemessargs Atbildēt

  Tā ļaunuma impērija tiešām ir visļaunākā uz zemeslodes. Tā trīssimt gados okupējusi visas kaimiņvalstis izlejot simtiem tūkstošu cilvēku asinis. Tā tatāru-mongoļu sakrustotā krievu tauta ir agresīva, melīga.

  • No Baltijas valstīm Latvijā visvairāk krievu militaristu un civilokupantu, jo krievijai Rīgā bija visādi militaristu galvenie štābi un Latvija pilna kara bāzēm. Diemžēl tie okupanti nebrauc na vokzal uz savu rodinu, bet smirdinā gaisu tie mēsli un nav lojāli Latvijai, it īpaši tie, kas 9. maijā pulcējas pie okupantu staba.

 10. Winston Churchill Atbildēt

  “You have enemies? Good. That means you’ve stood up for something, sometime in your life.” ”
  “Jums ir ienaidnieki? Labs. Tas nozīmē, ka jūs esat piecēlās kaut ko, dažkārt savā dzīvē.”… Владимир, спасибо.

  • Jānis Ivanovskis Atbildēt

   Vladimir, ti ješčo ņe zavlaģel mirom i uiģi proč ot nas poučiķeļ angļiskogo
   i voobšče ņe putai dar božij s svojei jaičņicoiu…

 11. spogulī lai paskatās Atbildēt

  pasaules lielākais agresors , pēkšņi stāsta ka apdraud kāds cits

 12. Paga, paga. Un to saka ASV? Valsts kura destabilizē jau nez kuro valsti, veido jaunus karus un miljons bēgļu? Valsts kura nekaunīgi iejaucas citu valstu iekšpolitikā, gluži tāpat kā to dara Krievija? Kurš vispār vēl tic, ka viss ir tikai balts un melns, Krievija slikta, ASV laba? ASV moto: Strive for peace with acts of war.

 13. krievija un Ziemeļkoreja,valstis kuru miermīlīgums neizraisa nekādas šaubas!

  • Bez šaubām,pelmenis un trakais sesks ir miera garanti.

   • Что, пельмени не нравятся и сексом заниматься не можешь? Ах ты бедненький.

    • Tu pastulbais moskaļu zoofil! Sesks,nav tas pats kas sex!
     Lai gan tu ,netīrais moskali,neko vairāk,kā sexu ar sesku neesi pelnījis,jo esi pieradis pie savām smirdošajām duņkām.Kā saka – “skrepi i narodnostj”.

     • Что такое игра слов, ты придурок, не знаешь.

  • Kārtējais utainais lien latviešu portālā. Tādi ir tie krievi lien kā utis !!!

 14. Ну всё, это уже паталогия. Следущий этап это сигание в окно с криком, русские идут! Господа, вам всем к доктору надо.

  • Kātrējais utainais kirlicputlerjugends.

   • Ну что сказать? Придурок ты, однако!

    • Jānis Ivanovskis Atbildēt

     Rakstā publicētais atbilst visam ko šajā laikā redzam pasaulē un ko nav iespējams noslēpt – tagadējā krievu impērijas vara ir atbaidoša ļaunuma pilna.
     Ko tie krievu fašisti un atsevišķie latviski rakstošie plukatas ar saviem ļaunajiem komentāriem meklē Lauku avīzē?! Vienīgais to uzdevums ir pildīt kremļa pitekantropu uzdevumus ar atalgojumu vai kā citādi tas jau vairs nav tik svarīgi.

     • А сам ты не питекантроп?! Тебе, любезный, тоже к доктору надо. Манию величия свою лечить, Янис Ивановскис. Воинствующий национализм замешанный на диком провинциализме это страшная смесь. Из таких, как ты и получались образцовые нацисты!

     • Krievu nacionālisma, revanšisma un imperiālisma sajaukums ir visbīstamākais kokteilis.
      Ogoltelije krievu imperiālisti savu naidu izgāž komentāros, mēdijos lamājot veselas tautas, valstis tās apsaukājot ar savu krievu “matu” un parada savas kultūras pretīgāko pusi.

Draugiem Facebook Twitter Google+