×
Mobilā versija
Brīdinājums +29.1°C
Aleksis, Alekss, Aleksejs
Otrdiena, 17. jūlijs, 2018
13. jūlijs, 2018
Drukāt

FIFA prezidents: Krievija ir laipna un brīnišķa valsts (21)

Foto - AFP/LETAFoto - AFP/LETA

Starptautiskās Futbola federāciju asociācijas FIFA prezidents Džani Infantino Krievijā notiekošo Pasaules kausa finālturnīru, kurš noslēgsies svētdien, uzskata par visu laiku labāko šo sacensību vēsturē.

Infantino, piektdien preses konferencē paziņoja, ka spēļu kvalitātes un organizatoriskajā ziņā šis ir labākais Pasaules kausa finālturnīrs.

“Iepriekš teicu, ka šis būs visu laiku labākais Pasaules kauss, bet tagad to varu paziņot ar daudz lielāku pārliecību, šis ir labākais Pasaules kauss,” sacīja Infantino.

Pirms Pasaules kausa Krievijā bija bažas par rasisma un huligānisma izpausmēm Krievijas futbolā, tomēr tās neapstiprinājās.

“Domāju, ka Pasaules kauss mainīja pārējās pasaules uzskatus par Krieviju,” piebilda FIFA prezidents. “Ikviens, kas te ieradās, atklāja brīnišķu un laipnu valsti, kurā dzīvo cilvēki, kas vēlas pierādīt, ka dažreiz par viņiem teiktais neatbilst patiesībai.”

Tāpat Infantino slavēja Video tiesneša sistēmas (VAR) ieviešanu Pasaules kausā.

“VAR sistēma neizmaina futbolu, bet attīra to, padarot sporta veidu godīgāku un pārredzamāku. Tagad ir pat grūti iedomāties Pasaules kausa izcīņu bez VAR,” sacīja Infantino.

Jau ziņots, ka Pasaules kausa finālā svētdien tiksies Francijas un Horvātijas izlases, bet sestdien par trešo vietu cīnīsies Beļģija un Anglija.

Pasaules kausa finālturnīrā piedalījās 32 valstu izlases.

Pievienot komentāru

Komentāri (21)

 1. KĀ KURŠ SAPROT VALSTS ”LAIPNUMU” UN ”BRĪNIŠĶUMU”…..ITĀĻI VISPĀR NOJŪGUŠIES AR AUSTRUMU
  KAIMIŅA SLAVĒŠANU. PATI TUR DZĪVOJUSĪ TAUTA TIEŠĀM IR LAIPNA UN IZPALĪDZĪGA, BET NE POLITIĶI!?? VAI VAR IZSKAIDROT MILJARDIERU RAŠANOS KĀ SĒNES PĒC LIETUS???? NEVAR….MILJONĀRU TUR GANDRĪZ NEMAZ NAV!? KĀ TO SAPRAST? NEVIENS AKTIERIS, NE RAKSKTNIEKS NE CITI, BET PILNĪGI CITI UZVĀRDI…. TAS PATS PIE MUMS? NO KURIENES MILJONĀRI, KAS NEKO NAV DARĪJUŠI, LAI GODĪGĀ CEĻĀ TĀDI BŪTU??? KUR VIŅI RADĀS KĀ SĒNES PĒC LIETUS???!!! PADOMJU LAIKA LATVIJĀ TĀDI NEVARĒJA RASTIES BEZ ZAGŠANAS….

 2. FIFA prezidents atstrādā Putinam doto kukuli.

 3. дураками родились дураками помрут Atbildēt

  kompliments Krievijai ir spļāviens daža laba latvieša dvēselē. Vai sejā. Vai abās divās.

  • Dzanni INFANTINO…. slave tos, kas par to samaksajusi. Bet citiem diez vai kas tads varetu ienakt prata. It seviski uz citu valstu OKUPACIJAS, naida kurinasanas, neiecietibas pret citam tautam fona.
   Pat krievu ta sauktie “lielakie patrioti” nez kapec gandriz VISI ar gimenem dzivo arzemes un “mil” to Krieviju no attaluma.., jo ta tiem vajadziga tikai ka izlaupisanas, nevis dzivosanas vieta. Ta ka ar to ari viss izteiky7ts, cik ta deriga cilvekiem…
   Kads precizi ir teicis, ka Krievija ir 1/6 dala no Zemes, ko ieskavusi Civilizacija….

 4. Šim brīnišķīga, bet būtu padomājis, cik badā mirstošu ģimeņu Krievijā izvilktu dzīvību par to naudiņu, ko iebāza šim kabatā?

 5. Nu protams ka laipna prieks tiem, ko jauzperk, ka visadi srederi, utml ES utubungas, kuri klanas tai imperijai. Un lai ko teiktu par Trump, bet vins pilnigi pareizi pateica, ka pirkt energoresursus no ienaidnieka nedrikst. Vispar ar to, kamer nav pienemis civilizetas starptautisko attiecibu normas, nedrikst sadarboties, bet tikai bloket un ignoret visas jomas. Nevis flirtet un izlikties ka ir OK, kad tiek paklautas kaiminu valstis un ari jelkada demokratija un tiesibas ne tikai starptautiski, bet ari pie pasiem.

 6. Īstenais Lettonis Atbildēt

  Tādas Krievijas vispār nav!

 7. Un FIFA prexidents ir vai nu antiņš, vai rūdīts blēdis!

 8. Vai kāds liedz infantīlajam Džanījam uz turieni pārcelties un baudīt šo laipnību un brīnišķīgumu ikdienā? Jeb viņš ir tikai itāļu liekulis?

 9. es domāju ka pēc šiem radikāliem izteicieniem, kas aicina uz vardarbību un okupāciju šīs cilvēciņ nežēlīgi jāsoda!!! vai viņam labi samaksāja, un tas ir īpaši tajā laikā, kad Krievijā jau 20 gadus valda bads ! kauns! vai nē, ko?

 10. Un kā tieši, lūdzu, krievija atdzimst?? Kas tur ir labāks kā Latvijā??
  😉

 11. Latvijas ļautiņiem, kas aprobežoti savā skaudībā un naidā pret visu “krievisko”, tas ir nepieņemams fakts

  • trollallā, trollallā Atbildēt

   “Latvijas ļautiņiem“ – khe khe. Viss otrādi – tiem Latvijas ļautiņiem, kas vairumā ir krievu ļautiņi, ir skaudība un naids pret latviešiem. Nebūtu viņu naida un lielummānijas, visi dzīvotu mierā.

 12. Bet Latvijas aprobežotiem savā skaudībā un naidā pret visu “krievisko” ļautiņiem TAS IR NEPIEŅEMAMS FAKTS

 13. Vaukšķiem (elfiem?) nepatīk kaut kas labs par Krieviju!? Krievija atdzimst! A Latvija?

 14. Tikai nevajag dir…,cik vinam samaks’aja par to muldesanu???

 15. Vai šis FIFA prezidents ir mucā audzis un pa spundi barots? Atbildēt

  Protams, krievija ir jauka valsts, … ja tikai cilvēki mācētu uzvesties, nelamāties, nezagt … ja tikai tās drošības dienestiem nebūtu totāla vara pār valsti.. ja tikai krievijas drošības dienestus kāds kontrolētu … ja tikai krievijas pareizticīgā baznīca nedarbotos drošības dienestu kontrolē.. ja tikai krievija saprastu, ka “9 maija” ideoloģija – bez vainas apziņas par nodarīto – ir pasaulei nesaprotama … ja tikai krievijas cilvēki būti pārtikuši un izglīgoti arī ārpus maskavas un pēterburgas robežām … ja tikai ….bet tas nekad nenotiks, jo tā ir krievija …

 16. Lai iepazītu valsti, tajā ilgāku laiku jāpadzīvo kā vienkāršam šīs valsts pilsonim.
  Ar prezidenta acīm valsts izskatās mazliet savādāka.

  • Nuja, FIFA prezidenta senčus nav varojusi, šāvusi un lēģeros mocījusi, un badā mērdējusi šī “laipnā un brīnišķā valsts” . . . . šaurā pierīte!!!

  • Cik ilgi esi nodzīvojis Krievijā kā tās pilsonis? Izskatās, ka ne dienas, tāpēc pirms pļurkstēšanas vajadzētu padomāt ko pļurkstēt, plun\c\ajoties pīļu dīķī.

Draugiem Facebook Twitter Google+