Mobilā versija
+1.8°C
Aldonis, Agija
Trešdiena, 29. marts, 2017
19. oktobris, 2015
Drukāt

Filipīnās taifūns atkāpies, prognozē bojāgājušo skaita pieaugumu

Foto: LETA/AFPFoto: LETA/AFP

Taifūns, kas svētdien brāzās pāri Filipīnu ziemeļiem, atslābis, taču atstājis plašus apgabalus bez dzeramā ūdens, elektroapgādes un arī mājokļiem, vēsts Reuters.

Taifūnā gājuši bojā vismaz deviņi cilvēki, – valsts varas iestādes pieļauj, ka šis cipars varētu pieaugt, – un vismaz 20 000 iedzīvotāji nogriezti no ārpasaules. Turklāt appjudināti ciemati tālu no Nueva Ecijas upes, jo tās gultne nespēja uzņemt ūdens straumes, kas gāzās no kalniem.

44 gadus vecais Sv. Rosas iedzīvotājs Reinato Simbulans aģentūrai “Reuters” atzinis: cieminieki nebija paredzējuši, ka ūdens no septiņus kilometrus attālās upes varētu skart viņus.

Gandrīz 183 000 filipīniešu evakuēti no savām mājām un nogādāti patversmēs, pauž valsts iestādes.

Pievienot komentāru

Lielbritānija oficiāli sāks izstāšanos no ESLielbritānija trešdien spers bezprecedenta soli nezināmajā, sākot divus gadus ilgu izstāšanās procesu no Eiropas Savienības (ES). Lielbritānijas premjerministres Terēzes Mejas oficiāla vēstule
Lietuvas prokuratūra atklāj baisā nozieguma detaļas Lietuvas prokuratūra paziņojusi, ka bažas rada aizdomās par četru ģimenes locekļu nogalināšanu aizturētā 26 gadus vecā Egidija Anupraiša psihiskais stāvoklis.
Draugiem Facebook Twitter Google+