Mobilā versija
-0.4°C
Antons, Antis, Antonijs
Trešdiena, 18. janvāris, 2017
19. oktobris, 2015
Drukāt

Filipīnās taifūns atkāpies, prognozē bojāgājušo skaita pieaugumu

Foto: LETA/AFPFoto: LETA/AFP

Taifūns, kas svētdien brāzās pāri Filipīnu ziemeļiem, atslābis, taču atstājis plašus apgabalus bez dzeramā ūdens, elektroapgādes un arī mājokļiem, vēsts Reuters.

Taifūnā gājuši bojā vismaz deviņi cilvēki, – valsts varas iestādes pieļauj, ka šis cipars varētu pieaugt, – un vismaz 20 000 iedzīvotāji nogriezti no ārpasaules. Turklāt appjudināti ciemati tālu no Nueva Ecijas upes, jo tās gultne nespēja uzņemt ūdens straumes, kas gāzās no kalniem.

44 gadus vecais Sv. Rosas iedzīvotājs Reinato Simbulans aģentūrai “Reuters” atzinis: cieminieki nebija paredzējuši, ka ūdens no septiņus kilometrus attālās upes varētu skart viņus.

Gandrīz 183 000 filipīniešu evakuēti no savām mājām un nogādāti patversmēs, pauž valsts iestādes.

Pievienot komentāru

Jaunais EP prezidents: izmanīgs un patīk luksusa lietasItālijas konservatīvo pārstāvis Antonio Tajāni, kurš otrdienas vakarā tika ievēlēts par Eiropas Parlamenta (EP) jauno prezidentu, ir laipns un izmanīgs politiķis, kurš
Interneta hits Igaunijā: "Esmu krievs, bet mīlu Igauniju"Igaunijas interneta lietotāju vidū lielu interesi dažu dienu laikā izpelnījusies Narvas repera Jevgeņija Ļapina igauniski un krieviski dziedātā dziesma “Olen venelane” (“Esmu
Draugiem Facebook Twitter Google+