×
Mobilā versija
Brīdinājums +12.3°C
Ludmila, Laimdots, Laimiņš
Piektdiena, 22. jūnijs, 2018
11. marts, 2015
Drukāt

Filma “Cilvēki no nekurienes” saņem Čehijas TV speciālbalvu

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Filmu studijas “Mistrus Media” producētais dokumentālās filmas projekts “Cilvēki no nekurienes” saņēmis Čehijas televīzijas pēcapstrādes balvu 7150 eiro vērtībā, aģentūru BNS informēja studijas producente Antra Gaile.

Viņa norādīja, ka Čehijas televīzijas speciālbalva pasniegta lielākajā Austrumeiropas dokumentālo filmu projektu forumā “East Doc Platform” Prāgā, kurā tiek prezentēti daudzsološākie filmu projekti no Centrālās un Austrumu Eiropas industrijas pārstāvjiem: starptautisko festivālu programmu veidotājiem, izplatītājiem un pārdošanas aģentiem, filmu fondu un organizāciju pārstāvjiem, kā arī dažādu valstu televīziju pārstāvjiem.

Pasākumu organizē “Institute of Documentary Film” sadarbībā ar “One World International Human Rights Documentary Film Festival”.

Piesķirot projektam “Cilvēki no nekurienes” speciālbalvu, Čehijas televīzija akcentējusi: “Mēs augstu vērtējam filmas spēju sniegt dziļāku ieskatu slepeno organizāciju – VDK un CIP darbībā aukstā kara laikā atklājot unikālu vienas ģimenes stāstu.”

Filma vēstīs par 1978. dada notikumiem, kad LPSR VDK darbinieks un Latvijas Kultūras sakaru komitejas vadītājs Imants Lešinskis, strādādams Ņujorkā ANO pārstāvniecībā kā tulks PSRS delegācijas sastāvā, nolēma pāriet ASV pusē kopā ar savu dzīvesbiedri Rasmu un meitu Ieva, kas tolaik pavadīja brīvlaiku ASV.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+