×
Mobilā versija
Brīdinājums +10.7°C
Līga
Sestdiena, 23. jūnijs, 2018
1. septembris, 2013
Drukāt

Filma par ielu mākslu “Vigilante Vigilante”

Foto - publicititātesFoto - publicititātes

4. septembrī Rīgā Kalnciema ielas kvartālā un 6. septembrī Kuldīgas Mākslinieku rezidencē gaidāms Dizaina filmu festivāla turpinājums – filma “Vigilante Vigilante”.

Filma stāsta par ielu mākslu. Ar centīgiem pūliņiem attīrīt pilsētvidi no grafiti, ASV uzdarbojas tādas kā ielu mākslas “apkarošanas kustības”. Taču daži no šiem censoņiem, paši to nemanot, kļūst par turpinātājiem ielu mākslai, un nereti tieši viņu radošās izpausmes kļūst par draudiem pilsētvidei. Centīgi pūloties iznīcināt grafiti, entuziasti ar krāsu bundžām un pindzelēm rokā, piemēram, nelegāli pārkrāso svešu īpašumu fasādes. “Vigilante Vigilante” ir divu autoru stāsts, kas cenšas atmaskot noslēpumainos ielu mākslas “apkarotājus” un runā par tiesībām uz brīvu māksliniecisko izpausmi, sākot no ielu kultūras līdz akadēmiskai videi.
Singapūras dizaina studijas “Anonymous” rīkotais Dizaina filmu festivāls atceļoja uz Latviju pēc Kuldīgas Mākslinieku rezidences un Latvijas Mākslas akadēmijas ielūguma, un notika Kuldīgā 16.un 17.augustā ar Valsts Kultūrkapitāla fonda atbalstu. Sadarbībā ar “Anonymous” festivālu turpinām ar Maksa Guda (Max Good) un Natana Volmana (Nathan Wollman) filmu “Vigilante Vigilante” .
Seansu laiki:
04.09.2013 plkst. 20:30 brīvdabas seansā Kalnciema kvartālā. Ieeja bez maksas.
06.09.2013 plkst. 19:00 Kuldīgas Mākslinieku rezidencē, Kuldīgā, Mālu ielā 14

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+