×
Mobilā versija
Brīdinājums +13.8°C
Jurģis, Juris, Georgs
Pirmdiena, 23. aprīlis, 2018
23. jūlijs, 2015
Drukāt

Filma “Pixeļi” : kā citplanētieši uzbruka Zemei, izmantojot datorspēļu stratēģijas

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Kadrs no filmas "Pikseļi".

Jau šo piektdien, 24. jūlijā, Latvija būs viena no pirmajām valstīm pasaulē, kur pirmizrādi piedzīvos fantastikas piedzīvojumu komēdija “Pikseļi” (“Pixels”), kuras režisors ir vairāku Harija Potera sāgas daļu režisors Kriss Kolambuss.

Fantastikas komēdija “Pikseļi” vēsta par notikumiem, kas sekoja pēc tam, kad 1982. gadā cilvēki kosmosā nosūtīja kapsulu, kura tika piepildīta ar Zemes iedzīvotāju iemīļotu lietu paraugiem. Starp šiem paraugiem bija arī 80. gados populāru videospēļu fragmenti. Taču citplanētieši uztvēra šo ziņu kā kara pieteikumu un nolēma uzbrukt zemei, izmantojot iepazīto videospēļu varoņus un stratēģijas. Rezultātā ASV prezidents ir spiests meklēt palīdzību pie bijušajiem videospēļu faniem un izveidot vienotu komandu, kas atminētu iebrucēju stratēģijas un izglābtu civilizāciju.

Pamatīgu intrigu filmas pirmizrādei piešķir fakts, ka spraigo sižetu šoreiz izspēlē Holivudas komiķu zieds, nevis ierastie varoņu lomu tēlotāji. Izklaidējošā kino zvaigznes Adams Sendlers, Kevins Džeimss un Džošs Gads ir ļāvušies mūsdienu kulta filmu “Viens pats mājās” un “Harijs Poters un noslēpumu kambaris” režisora Krisa Kolambusa iecerei radīt maksimāli pietuvinātu stāstu 80-to gadu videospēļu sižetiem un atklāt kinoskatītājiem aizraujošas nianses par to radīšanu.

“Tiklīdz izlasīju filmas scenāriju, es nespēju to vairs aizmirst. Tā bija viena no oriģinālākajām idejām, ko pēdējos gados biju dzirdējis. Tā nebija kārtējā filma, kuras scenārijs ir balstīs uz komiksa vai galda spēles sižetu. Tas bija līdz galam oriģināls vasaras kino. Turklāt tāds, kur es sajutu iespēju atgriezt uz lielajiem kinoekrāniem tā līmeņa fantastikas kino, ko mēs pirms vairākām desmitgadēm radījām kopā ar Stīvenu Spīlbergu,” uzsver režisors Kriss Kolambuss.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+