×
Mobilā versija
Brīdinājums +13.6°C
Jānis
Svētdiena, 24. jūnijs, 2018
9. oktobris, 2014
Drukāt

Filmā “Spoku mednieki” galvenajās lomās būs sievietes

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Kadrs no 1984. gada filmas "Spoku mednieki".

Filmu franšīzes “Ghostbusters” (“Spoku mednieki”) nākamajā daļā galvenā loma varētu tikt piešķirta sievietei, trešdien tviterī paziņoja režisors Pols Feigs.

“Galvenajās lomās būs fantastiskas sievietes!” viņš rakstīja.

“Ghostbusters 3” scenārija autore būs Keitija Dipolda, kura darbojās pērnā gada komēdijā “The Heat” (“Karstais pārītis: apbruņotas un apburošas”) ar aktrisēm Sandru Buloku un Melisu Makārtiju galvenajās lomās.

Pirmā filma “Ghostbusters” ar Heroldu Reimisu, Bilu Mjureju, Denu Ekrodu, Ērniju Hadsonu un Sigurniju Vīveri galvenajās lomās iznāca 1984. gadā. Filmas ieņēmumi pārsniedza 200 miljonus ASV dolāru, bet specefekti atnesa tās veidotājiem “Oskara” nominācijas un citas balvas. Pēc pirmās filmas panākumiem producenti nolēma uzņemt turpinājumu, lai arī pirmā filma to neparedzēja. Otrā filma iznāca uz ekrāniem 1989. gadā, taču daudzi filmēšanā iesaistītie cilvēki nebija apmierināti ne ar filmas saturu, ne ar kases ieņēmumiem.

Iepriekšējo filmu režisors Ivans Reitmens martā paziņoja, ka nebūšot režisors gaidāmajā turpinājumā, bet darbošoties kā producents.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+