Kultūra
Teātris un kino

Filmas “Homo Novus” mūzika tagad arī lielākajos straumēšanas un lejuplādes servisos0

Publicitātes foto

No šodienas, 21. februāra, visos lielākajos mūzikas straumēšanas un lejupielādes servisos (Spotify, iTunes, Deezer, Amazon u.c), publicēts filmas “Homo novus” oficiālais skaņu celiņš, informē Nacionālais kino centrs.

Filmas mūziku veido 14 kompozīcijas, 12 no tām sacerējis filmas komponists Raimonds Pauls, bet divu kompozīciju autori ir komponisti un mūziķi Dāvis Jurka un Ritvars Garoza.

“Nenoliedzami, filmas mūzika vienmēr ir viens no filmas varoņiem, bet mūsu filmā tas ir viens no galvenajiem varoņiem! Mums bija milzīgs prieks un lepnums sadarboties gan ar pašu Maestro Raimondu Paulu un viņa instrumentālo grupu – Arti Orubu, Andri Grunti un Mārci Auziņu –, gan ar Dāvi Jurku, Ritvaru Garozu un viņu kolēģiem, kuri ne tikai radīja divus skaņdarbus filmai, bet arī paši nofilmējās balles epizodē.

Iespaidīgs ir arīdzan kolorītais Intars Busulis, kurš dzied gan filmas varoņa tēlā, gan arī filmas noslēdzošajā dziesmā.

Milzīgi nopelni šeit filmas skaņu režisoram Aleksandram Vaicahovskim, mūzikas ieraksta producentam Jurim Vaivodam un ieraksta režisoram Tālim Timrotam,” saka filmas “Homo Novus” producents Ivo Ceplevičs.

Autori aicina steigt izbaudīt “Homo Novus” uz lielā ekrāna – filmu joprojām iespējams noskatīties kinoteātros “Forum Cinemas” un “Splendid Palace”.

Saistītie raksti

Spēlfilma “Homo novus” ir Nacionālā Kino centra programmā Latvijas filmas Latvijas simtgadei tapusī pārpratumu komēdija, kas balstīta Anšlava Eglīša tāda paša nosaukuma romānā.

Kopš pirmizrādes pērnā gada 26. septembrī to Latvijā noskatījušies vairāk nekā 90 tūkstoši skatītāju, kas “Homo novus” padarījis ne tikai par 2018. gada skatītāko Latvijas filmu, bet arī vienu no atjaunotās Latvijas skatītākajām filmām.

LA.lv